Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta megcsalás egy telefonbes...

Mióta megcsalás egy telefonbeszélgetés?

Figyelt kérdés
Ma tettünk pontot a párommal a kapcsolatunk végére. Az ok az volt, hogy engem,mint nőt, állandóan hívogattak idegen alakok. Párom pedig nem értette meg,hogy semmi közöm hozzájuk,épp az albérlőm volt,vagy egy kapcsolatunk előtti barát, vagy épp csak egy nagyon jó barátom hívott,akinek 6 éve boldog kapcsolata van,és nem akar tőlem semmit. Minap pont ez az ismerős hívott, páromnál pedig betelt a pohár,hogy hogy képzelem,hogy beszélgetek másokkal telefonon,ezzel áthazudtam a fél kapcsolatunkat. Nem,nem ezt tettem,csak ő nem tolerálja. Hol megcsalás egy telefonbeszélgetés? Az utóbbi időben állandóan nézte a telefonomat,betegessé vált,pedig imádom őt, de nem tudtam ezzel is rosszat teszek. Nagyon megbántódott, szomorú, pedig tudom,hogy szeret. Hogy lehet visszaszerezni ezt a megsebzett embert? Keresett azóta 2x is,mi van velem.
2009. aug. 22. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
most idegenekkel beszélgettél vagy régi ismerősökkel?
2009. aug. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Számára idegenek az én régi barátaim,ismerőseim. Szerinte ha ő nem beszél semmiféle nővel (én nem kértem), én se tegyem. Ezzel a gondolattal viszont nem tudok megbarátkozni,hiszen ők a barátaim.
2009. aug. 22. 19:52
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Biztosan vissza akarod szerezni?... :-[


Ha most ilyen betegesen féltékeny még a telefonhívásaidra is, mi lesz később (nem mehetsz ki az utcára, nehogy rád nézzen valaki?)...

Én azt sem tűrném, hogy a telefonomat ellenőrizze!


33 éve élek házasságban, de soha eszembe sem jutott a férjem cuccai közt kutatni, a telefonját sem nézegetem, de őneki sem jutna az eszébe hasonló...

Ha nem bízunk meg egymásban, akkor megette a fene az egészet!


Szerintem most gyorsan pattintsd a pasit, amíg nincs közös gyereketek, mert utána késő lesz.

2009. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
ha nem akarsz rabszolga lenni, akkor hagyd ott
2009. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem egészen értem a dolgot.Ezek a barátok miért hívogatnak,főleg aki már párkapcsolatban él? És ha olyan jó barátaid,akkor a pároddal miért nem ismertetted össze őket?Az rendben van,ha valakit egy régi ismerős ritkán felhív,de te azt írod,hogy állandóan hívogatnak.Ez elhiszem,hogy zavarja a párodat.Egy kapcsolatban közösek szoktak lenni a barátok,de mindenképpen ismerik a másik barátját is.Nálad pedig ez nem így van.Építsd le a felesleges barátokat,régi ismerősöket,ha valóban érdekel a barátod.
2009. aug. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Örülj,hogy megszabadultál egy ilyen paranoid egoista embertől,és ne akard vissza szerezni.Nem téged szeretett ő hanem saját magát,téged birtokolni akart.

Ha nem akarsz egy akarat nélküli kirakati bábu lenni,akkor keress normális embert.Ez a pasi beteg,nem is kicsit.

Vagy állandóan magyarázkodni akarsz feleslegesen és bizonygatni,hogy bizony Te nem vagy olyan?

Ha nincs bizalom,halott a kapcsolat.Ez az egyik fő alapja.

2009. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetnének barátaid? Esetleg mutasd be őket.
2009. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

A mi kapcsolatunkban teljesen természetes, hogy bármikor hozzányúlunk, hozzányúlhatunk egymás mobiljához ugyanúgy, mint bármely más "személyes tárgyához"... hiszen ha valakinek nincs titkolnivalója, akkor nem is fog felháborodni ezen. Viszont azt egy idő után magam sem nézném jó szemmel, ha a férjemet állandóan -számomra idegen nők- hívogatnák...

Én azt hiszem szerencsésnek mondhatom magamat, mert a férjemmel mindkettőnk számára alapvetően fontos a kommunikáció, amely valóban nagyon sok félreértést kiküszöböl, megelőz.

Ha őszintén szeretitek egymást és szeretnéd/szeretnétek megmenteni a kapcsolatotokat, akkor kompromisszumot kell kötnötök, és tisztázva a dolgokat (érvek-ellenérvek) fussatok neki mégegyszer.

Bocsánat, ha hosszúra sikerült, de még azt kívánom nektek, hogy találjátok meg a legjobb megoldást!

2009. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem néztünk bele egymás telefonjába, nem olvastuk egymás üzeneteit, leveleit. De nem okozna kulünösebb megbotránkozást eygikünknek sem, ha a másik mégis belenézne.

16 éve nős F.

2009. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Én nem mentegetőznék a helyedben, amíg nincs miért.
2009. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!