Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért lehet az mikor a párom...

Mért lehet az mikor a párom ex feleségét felhívja, hogy megbeszéljék mikor, hogy jöjjenek hozzánk a gyerekek elvonul a telefonbeszélgetéskor?

Figyelt kérdés

Nem értem mért zavarom, ha én is hallom... vagy mért érzi zavarban magát...

És hát ez nincs is ez túl gyakran, eléggé messze vannak, így kb ez negyedévente egyszer kb.


2009. jún. 20. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem! Nincs rá semmi oka, hogy titkolózzon. Beszéld meg vele, hogy te is bármikor, bárkivel nyugodtan beszélsz előtte. Mondd meg, hogy ez kicsit rosszul esik neked. Hátha változtat!
2009. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
lehet olyankor megkérdezi töle hogy mi ujság vele,meg ijenek!gondolom azért vonul félre,hogy te ne vedd rossz néven,ne sértödj be!ha viszont telefonálás után széles vigyorral az arcán örül magának..na akkor baj van!
2009. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet, hogy zavarban érzi magát? Végülis azzal a nővel beszélt, aki VOLT, és egyúttal azzal a nővel egy szobában, aki VAN. De az is lehet, hogy téged kímél, hogy ne bosszankodj, hogy "már megint" vele beszél, vagy mit tudom én. Egyszer mondd meg neki, hogy "nyugodtan beszélhetsz itt is, nem zavarsz". De ha egyébként nem találkoznak, akkor ne aggódj.
2009. jún. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
22%
Vagy lehet olyankor másis csinálnak.Amugy hallottam nem is egy olyat aki elvált az visszajárt a volt nejéhez szexre,vagy amikor a gyerekhez ment!
2009. jún. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Vannak akiket zavarnak, ha hallják telefonálás közben - én is ilyen vagyok. Fel sem veszem, ha ott van valaki.
2009. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Miért vannak az egyébként értelmes válaszok a sárga földig lepontozva? Csak nem te csinálod?! Ha igen, nem is érdemelsz semmilyen választ!
2009. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinntem nincs semmi gáz, csak nem előtted akar beszélni Vele és kész. Lehet, hogy alapból kellemetlen Neki az ex-el beszélni előtted! Ha nem gyakori, akkor hagyd, nem érdemes érte köröket futni!
2009. jún. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én nem foglalkozom a pontozással, így nem pontoztam le senkit.

Köszönöm a válaszokat.

Utána jön és elmeséli mit beszéltek meg.

Más beszélgetéseket előttem is lezavar, ex-szel azonban tudtommal csak ilyesmikor beszél, szóval ritkán.

De azt hiszem valóban az lehet, hogy neki is furi, hogy ex-szel beszél a mostani meg ott, és hát azt is tudja/gondolja, hogy nekem is még mindig furi (pedig már 7.éve, nem lehet megszokni).

Köszönöm a válaszokat.

2009. jún. 20. 22:38
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én minden beszélgetéskor elmegyek valahová külön, zavar, ha más is ott van, ha telefonálok - akkor is, ha pl. a gyereket jelentem az oviban betegre...

Lehet, hogy csak szokása

2009. jún. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is elvonulok,kivonulok telefonálni,bárki hív,szerintem ez egyszerű szokás-minden hátsó szándék nélkül teszem.

Ha a párod meg utánna el is mondja,hogy mit beszéltek,akkor kár ezen rágódni.Esetles ajánd fel neki,hogy maradjon,majd Te kimész.Lehet azt fogja mondani,hogy maradj nyugodtan.

Nem lehet,hogy látja rajtad,hogy stresszelsz,ha ex hív,ezért megy ki?

2009. jún. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!