Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha nem adom meg az új telefons...

Ha nem adom meg az új telefonszámom, az furcsa?

Figyelt kérdés

A régi már majdnem 10 éve megvan anyóséknak. Új számom nem adom meg, a kapcsolattartó a párom úgyis. Nem? Csak megmondom hogy felesleges megadni,mert nem is engem szoktak hívni! Párom meg megkértem ne diktálja be nekik,nézett de mondta hogy oké abba igazam van, hogy úgyis őt hívják.



2022. márc. 26. 16:01
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
94%
Ha máshol is könnyen el tudnak érni (pl. Facebook), akkor nincs nagy jelentősége annak, hogy megadd nekik. De miért nem akarod megadni az új számodat? Nekem mondjuk teljesen logikus lenne, hogy a (közeli) rokonaimnak megadom, mert bármikor lehet bármi, így el tudjuk egymást érni.
2022. márc. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
95%
Igen, furcsa. Bár ha a cél az, hogy haragban legyél anyosekkal, akkor ez egy tokeletes lépés hozzá.
2022. márc. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
95%

Eddig is megvolt és nem hívogattak, akkor most mi változna, ha megadnád?

Ellenben ha pl neadjisten, egyiküket baleset éri és párodat nem érik el valamiért, téged el tudnak.

2022. márc. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
94%
Na és ha a pároddal pont akkor történik valami, amikor náluk van, mondjuk rosszul lesz vagy baleset éri vagy ne adj isten meghal, akkor hogy fognak értesíteni téged? Vagy azt sem akarod tudni, hogy mi van a pároddal? Elég fura vagy.
2022. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Közösségi oldalon nem vagyunk. Hát őt hívják ha van valami! Ilyen durva dolgokat ne írjatok jézusom!! :( Senkit se érjen baj!!
2022. márc. 26. 18:59
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
En megadnam.. Ha ne adj isten baj van, es nem érik el a férjed? Jobb az ha megvan, ha úgysem téged hívnak akkor meg Mind1 megvan - e nekik vagy nincs.
2022. márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
96%

Van valami ok, ami miatt nem akarod megadni? Visszaéltek valaha ezzel? Vagy rossz a viszony köztetek?

Ha nem, akkor ilyen szintű rokonságon belül természetesnek kéne lennie, hogy tudjátok egymás elérhetőségét.

Nem is értem, hogy merült ez föl.

Vagy troll kérdés megint.

2022. márc. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
96%
Oszt most belehalsz, ha megadod? Úgysem téged hívnak. Jó bunkó vagy te. Nem tudom mit ellenségeskedsz, de ez gáz szerintem
2022. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Megváltozik a telefonszámom! Viszont nem akartam szóbahozni, gondoltam elkérik ha kell de rájöttem hülye vagyok..megvan nekik de az a régi ami 10 éve megvan nekik.. Tehát nem fogják elkérni. Viszont szinte alig találkozunk.
2022. márc. 26. 23:56
 20/37 A kérdező kommentje:
Elkérik ha kell :DD momdjuk ez jó.. hogy kérnék el..ha megvan. De nem tudják, hogy már nem az! :(
2022. márc. 26. 23:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!