Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vkitől sms-t kaptam egy...

Vkitől sms-t kaptam egy furcsa számról. Lehet baj belőle ha válaszolok? (+491773489288)

Figyelt kérdés
Vki rákérdez benne hogy mi van velem,megvagyok-e még, puszit is ír a végére. Nem tudom mikor adtam meg utoljára a telefonszámomat ismeretlennek, legalább 5 éve. Beírtam a keresőbe, Németországot jelöli meg, hogy onnan való a szám.

2016. márc. 15. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:

ne válaszolj ismeretlen számnak és ne vegyél fel ismeretlen számot SOHA.


Engem hívott már fel ismeretlen szám hajnali 2-kor, szerencsére nem vettem fel, de egy kis keresés után kiderült, hogy afrikai hackerek szoktak így pénzt kiszedni másból.

2016. márc. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy ismerősöd, aki Németországban dolgozik. Ettől függetlenül NE hívd fel. ( SMS talán mehet)
2016. márc. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem írja oda hogy kicsoda, felejtsd el.
2016. márc. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
A +49 177 egy kutyaközönséges német mobiltelefonszám. Valószínűleg semmi bajod nem lesz, ha megkérdezed, "ki a tököm vagy?"
2016. márc. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!