Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha nem adom meg az új telefons...

Ha nem adom meg az új telefonszámom, az furcsa?

Figyelt kérdés

A régi már majdnem 10 éve megvan anyóséknak. Új számom nem adom meg, a kapcsolattartó a párom úgyis. Nem? Csak megmondom hogy felesleges megadni,mert nem is engem szoktak hívni! Párom meg megkértem ne diktálja be nekik,nézett de mondta hogy oké abba igazam van, hogy úgyis őt hívják.



2022. márc. 26. 16:01
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Tudja az édesanyám. :) Ő se hívogatja párom..evidens hogy engem hív. Jaj nem tudtam hogy aki nem találkozik pár hetene a párja szüleivel az nem normális. :D
2022. márc. 27. 15:11
 32/37 anonim ***** válasza:
73%

Jajj de jó, hogy evidens

Nincs ilyen gondom, mondom legkozelebbit:


Tesóm. A párját hívja anyám. Többször. Tesomat meg anyósa es apósa meg főleg.


Szomszéd. Keresi a menye, tudja a számát, beszélgetnek, viszi koncertre


Masik szomszed. Beszélnek egymás szüleivel


Harmadik szomszéd. Szintén.


Unokatesom szinten. A párja is.


Egy másik szomszed fura, nem szereti a lanya férje, de tuti megvan a száma.


Ezek mind találkoznak is pár hetente max, akkor betegek vagy van valami, de inkább hetente.


Kapasbol olyat, mint te, fel se tudok sorolni. De neked mégis az a normális, és ennyi. Akkor talán te ismerőseid is ilyenek vagy a se gondoltál.

2022. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, tényleg nem értem, miért írtál ki kérdést ha szerinted ez rendben van, és képtelen vagy elfogadni kb 25 ember egyöntetű véleményét?
2022. márc. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Elfogadom :D tehát nektek szerintetek gáz/fura hogy nem szólok a változásról. Érteem.
2022. márc. 27. 15:50
 35/37 anonim ***** válasza:
81%

Az. Hiába pontozgatsz le. Nálatok ez a rend, jó. De általában nem.

Mert nem csak a társalgás, de ha össze is vannak veszve, baj esetére akkor is megadjak.

Hogy szólsz a szüleinek, ha valami éri a párodat, és nem tudod elintezni telojarol se. Vagy jelszó vagy azért mert osszetort, elveszett, akármi...

2022. márc. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
81%
Kerdezo, neked is furcsa, különben nem tettél volna róla fel kérdést.
2022. márc. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
61%
Ez a kérdező sportot űz abból hogy mindenféle hülye polgárpukkasztó kérdéseket tesz fel az anyósáról, pl hogy kell-e neki ajándékot venni, megadni a telefonszámot, baj-e ha hoz ajándékba pogácsát, beszélhet-e hetente kétszer a fiával, és ha igen, akkor írásban-e vagy lehet szóban is, gond-e, ha meglátva őt az utcán nem köszön, hanem nyom egy hátraarcot, meg hasonló hülyeségek. Ugyanez a debil stílus mindegyiknél. Tök felesleges neki bármit mondani, szerintem simán troll, vagy ha nem az, akkor meg finoman szólva nem a legélesebb kés a fiókban, úgyse érti. De ezt mondjuk itt is láthatjátok.
2022. márc. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!