Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemrég megadtam egy oldalon a...

Nemrég megadtam egy oldalon a telefonszámom, és most kaptam egy furcsa SMS-t. Ilyenkor mi van, lehet ebből gond?

Figyelt kérdés

A Telekomtól jött, tisztelt ügyfelünk megszólítás, meg egy egyszer használatos jelszó, de nekem sosem volt semmilyen Telekom előfizetésem.

Van egy sejtésem, hogy honnan került ki, de nem tudom mit tudnak kezdeni vele. Mennyire ajánlott most egy telefonszámcsere?



2020. ápr. 19. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Hívd fel a Telekomot. Ha csalás jobb jelenteni nekik is.
2020. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Könyörgöm.. nem kell mindjárt becsokizni egy nyomorult sms-től.. nyilván valaki be akart lépni a telekom fiókjába és véletlenül rossz tel.számot írt be (ami történetesen épp a tied), így te kaptad a belépési azonosítót. Ennyi a történet.
2020. ápr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5000.- huf. a semmiért.
2020. ápr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus buta kérdés, semmi konkrétum, de választ vár.
2020. ápr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Mennyire ajánlott most egy telefonszámcsere?"

A telefonszámok nem titkosak.

Ezért nincs semmi értelme lecserélni.

2020. ápr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez volt?

<#>Telekom Alkalmazás egyszer használatos jelszava: 9394 Üdvözlettel Telekom jRkZVXczLTH

2020. ápr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!