Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Bunkosag vissza utasitani...

Bunkosag vissza utasitani anyós segitseget?

Figyelt kérdés

Igazabol a bölcsödeböl indult ki minden. 2 evesen megy bölcsödebe a gyermekem, napi 8 orat hetfötöl pentekig, hogy dolgozhassunk es sikerüljön a lakasunkat be butorozni.

Anyosnak nem tetszik, hogy idegenekkel lesz a gyerek(anyagi segitseget sose ajanlott fel nem is vartuk, amugy lenne miböl). Fel ajanlotta, hogy költöztessem inkabb haza hozza a gyereket(romania), mondtam neki semmi esetre se. Erefel azt mondta ok akkor ide költözik ö (lol). Hat mondom en ebböl a fajta segitsegböl se kerek meg oldjuk ahogy tudjuk. Utana azt mondja nem baj 2 ev mulva ugy is nyugdijjas lesz ha haza költöztünk külföldröl ugy is lesz ideje minden nap unokazni. Emberek ne ertsetek felre nem akarom az unokatol el tiltani, de minden egyes nap nekem nagyon sok lenne a haznal. Eveket nyomtunk le külföldön vegre en is nyugalomban, haboritatlanul akarok lenni a csaladommal. Gyereket magamnak szültem, annyit vallalok amennyivel el birunk anyagilag es idegileg is


2022. márc. 29. 12:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Abból a szempontból igazad van hogy ha meg tudod bölcsivel oldani, akkor csináld úgy. Az viszont vicces, hogy epésen megjegyzed, nem ajánlott fel anyagi támogatást pedig lenne miből, bár ugyan ti sose kértétek. De azért csak böki a csőröd. Nyilván ha kiperkálta volna a házatok berendezését, akkor kicsit másképp állnál hozzá.
2022. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem bunkóság. Anyós javaslata abszurd. Mindegyik. Az, hogy menjen a gyerek Romániába egyszerűen nonszensz, mikor ti itt éltek. Hogyna juthat egyáltalán ilyen eszébe. És az irreális, hogy fogja magát és hozzátok költözik. m
2022. márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Ezt csaj megjegyezte, az epésséget már te költötted hozzá.
2022. márc. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Oké, persze, legyen a bölcsi. De hogy jön ide az elmaradt pénzfelajanlas, amit nem vártok el, de akkor miért hoztad fel? Ezt a segítséget elfogadnád, mi? 😂
2022. márc. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem kivanom el senkitöl, hogy rendezze be. Söt jobb is igy. Nagyon sokat dolgoztunk erte de meg eri. Lehet epésnek tünt a megjegyzes nem tudom. Igazabol a nyugalmamra vagyom, ha be is szalltak volna anyagilag akkor sem okes hogy az ember nyakan logjanak minden nap.
2022. márc. 29. 12:24
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Hat nemnigazan kellene bekoltoznie.

Férje? Szülei?

2022. márc. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Anyosnak szülei mar nem elnek sajnos. Ferje szerintem nem szolna bele. Plusz van egy nagykoru fia aki velük el öt nem tudom hogyan erintene. Szerintem sehogy de lehet tevedek
2022. márc. 29. 12:49
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
A mamának kuss, ne másszon a nyakatokra, ti meg éljetek boldogan! :D
2022. márc. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem bunkóság. Szó se lehet róla. Nem is költöznék hozzá olyan közel, hogy bármikor át tudjon jönni.
2022. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6%
Még nem történt semmi, anyós is csak jövő időben, és feltételes módban beszél, de te már előre nyavajogsz. Azt írod, ha hazaköltöztetek külföldről, költözzetek messzebb tőlük! .
2022. márc. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!