Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Bunkosag vissza utasitani...

Bunkosag vissza utasitani anyós segitseget?

Figyelt kérdés

Igazabol a bölcsödeböl indult ki minden. 2 evesen megy bölcsödebe a gyermekem, napi 8 orat hetfötöl pentekig, hogy dolgozhassunk es sikerüljön a lakasunkat be butorozni.

Anyosnak nem tetszik, hogy idegenekkel lesz a gyerek(anyagi segitseget sose ajanlott fel nem is vartuk, amugy lenne miböl). Fel ajanlotta, hogy költöztessem inkabb haza hozza a gyereket(romania), mondtam neki semmi esetre se. Erefel azt mondta ok akkor ide költözik ö (lol). Hat mondom en ebböl a fajta segitsegböl se kerek meg oldjuk ahogy tudjuk. Utana azt mondja nem baj 2 ev mulva ugy is nyugdijjas lesz ha haza költöztünk külföldröl ugy is lesz ideje minden nap unokazni. Emberek ne ertsetek felre nem akarom az unokatol el tiltani, de minden egyes nap nekem nagyon sok lenne a haznal. Eveket nyomtunk le külföldön vegre en is nyugalomban, haboritatlanul akarok lenni a csaladommal. Gyereket magamnak szültem, annyit vallalok amennyivel el birunk anyagilag es idegileg is


2022. márc. 29. 12:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy normális férjed, akkor erre tudod a választ. Egyértelműen NEM, mindkét lehetőségre. A gyerek a tied, te bölcsibe adod 20 percre tőletek, nem pedig Romániába, ahogy attól függetlenül te csak a saját családodat akarod a saját házatokban.

Nekem férjem ugyanezt mondaná az anyjának de én is az enyémnek. Ha a párod nem állítja le az anyját, akkor olyan is a házasságotok...

2022. márc. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
95%

Véleményem szerint ezt férjeddel kéne megbeszélned, rábeszélni őt arra, hogy az a megoldás, ha a gyereket bölcsibe viszitek naponta.

Anyósodnak pedig mondja meg férjed, hogy gyereketeket ti akarjátok nevelni, nem pedig rokon, más országban.

Mondja meg azt is, hogy anyósod nagykorú gyereke is veletek él, ne költözzön, mert csak nyomor lenne a lakásban.

.

Ami azt illeti, (lepontozhatsz miatta) nekem ez a mondatod n

egyáltalán nem tetszik: "Gyereket magamnak szültem", ez férjednek sem túlzottan tetszene.

2022. márc. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
30%
Ha normálisan ugymodn elhet vele beszélni, akkor nem sértődik ezen emg.
2022. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Egy nö valamilyen szinten maganak szül föleg ha apuka sokat dolgozik. Nem pontoztalak le. De a munka oroszlan resze ram esik, ettöl függetlenül a ferjem is kiveszi a reszet lehetösegekhez merten. Ezen felül nem varom se anyosomtol se anyukamtol, hogy adjak fel a munkajukat vagy barmit csak mert en szültem. Gyerek neveles felelösseget magamnak vallaltam akkor igy lenne a helyes meg fogalmazas. Unokat lehet hetvegen szeretgetni majd, de a neveles rank tartozik ugy gondolom.

Anyossal el lett beszelgetve, ferjemnek sopankododott hogy gonosz vagyok mert bölcsödebe adom a gyereket. Mindegy mert mar be irattuk összel kezdi is :))

2022. márc. 29. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!