Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon nagy szuksegem lenne a...

Ricsiiiikee kérdése:

Nagyon nagy szuksegem lenne a segitsegetekre. Mit kell tennem ha a baratnom szulei el tiltottak tole?

Figyelt kérdés
Szamomora ez komoly igy az oltogatok at meg kerem hogy most ez uttal semmi fele kepp ne talaljanak be inkabb segitsenek. A kerdrsem az lenne. Mit tegyek ha a baratnom apja es anyja nem tamogatjak a kapcsolatunkat mert soat vitazunk de nalunk nem ugy meg a vita mint masnal. Hamar vege van utana szintr el is felejtjukbaz egeszet minden happy es igaz szeretet van (ez a legfurabb). Szoval mit kene tennem hogy mellettem maradjon a lany es ne feljen a szuleitol (hozza teszem semmi olyat nem tettem csak tobbszor volt olyan hogy a lany makacs es neha nem engedte hogy veszitsen ez altal be alitotta magat sertettnek. Altalaban ilyen ha egy makacs emberrel vitatkozol. ) honnan tudjam hogy nem a lany akar le pattintani az apja segitsegevel es hogy meg mindig szeret e engem? Hozza teszem rossz kapcsolatunk nem volt. Nem volt akadaly amit ne kuzdottunk volna le es tenyleg szeretjuk azaz szerettuk egymast. De hirtelen az lett hogy el lettem tiltva. Mit kene tennem?

2016. szept. 2. 06:19
1 2
 1/12 anonim válasza:
33%
Szerintem ha tényleg szereted őt akkor beszélj a szüleivel . Az én szüleim is folyton veszekedtek egymással , hogy nekem barátom van , tíltottak de beszélt velük és most minden jó ... Azt tedd , hogy mond a barátnőnek , hogy beszélni fogsz a szüleivel és elmondod nekik , nagyon szeretitek egymást és hogy nem akarod elveszíteni ! Meglátod hogyan reagál a lány ! Ha ellenzi a dolgot kérdezz rá miért ?! És magyarázd ki valahogy , bárhogy ... Viszont ha újjabb ellenérveket vet fel akkor kérdezz rá hogy szerete egyáltalán ?! Biztos az lesz a válasza hogy igen ... De mond neki hogy ha szeret engedi h megvédd a kapcsolatotokat ! Hogyha a csajszi ezutánse akarja h beszélj a szüleivel , akkor felejsd el őt mert nem szeret annyira , hogy bármit meg tegyen kettőtökért ! 16\L
2016. szept. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Mennyi idősek vagytok?


Mert ha kamaszok, akkor az a nagy helyzet, hogy ha a tiltás ellenére kitart melletted, akkor csak rosszabb lesz a helyzete.

Másrészt az elég fura, hogy ha vitatkoztok állandóan. Hiszed vagy sem, egy normális párkapcsolat nem ilyen! Lehet, hogy neked ez így tök jó, de gondolom a barátnőd nem véletlenül panaszkodik miattad a szüleinek is.


Jelen esetben, szülőként, tényleg az a legjobb, ha saját érdekében megtiltják neki a találkozásokat, mert amilyen kis buták vagytok, még elkínozzátok egymást egy darabig, de az senkinek sem lesz jó. Jobb lenne belátni, hogy nem kell ezt erőltetni, és keressetek olyan párt, akivel jól kijöttök, egy hullámhosszon vagytok, és nem a vitatkozásról meg a sértődésekről szól az egész kapcsolat, meg nem azt tartja össze, hogy utána megy egyik a másikhoz könyörögni meg puncsolni.


Neked jelen estben nincs tennivalód, ha a barátnőd "szót fogad" és nem találkozik veled, akkor így jártál. Ha oltod, hogy forduljon a szülei ellen, akkor jogos, hogy tiltják, mert rossz irányba viszed.


Majd ha elég idősek lesztek, hogy ne függjetek senkitől, akkor olyan párt választotok, amilyet akartok, és ha a szüleitek ellenzik, akkor el lehet intézni egy vállrándítással. Maximum időnként megkapjátok, hogy na ugye, megmondtam előre.

2016. szept. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Megértem őket. Szülőkénet én is hasonlóképp cselekednék, ha mást nem látnék, minthogy naponta "ölitek egymást". Ez NEM fér bele a NORMÁLIS emberi kapcsolatba, a szerelemhez meg pláne nincs köze.


Egyébként meg, ha szerinte állandóan te vagy a hibás, miért tepersz érte? Kéne a halálnak olyan barát/nő, aki 10/8 engem okol, mert képtelen belátni hogy a másiknak is lehet igaza.

2016. szept. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha a csaj nem keres, se facen sehol, akkor nem kellesz neki.
2016. szept. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk első körben talán megtanulhattál volna helyesen írni. És ezt nem cseszegetésként mondom, de sok minden lejön egy emberről az írása alapján.... segítséget kérsz de nem tudod igényesen tenni. Így látatlanban én sem tartanálak szimpatikusnak, pláne ha még állandóan veszekedtek is a lánnyal. Megértem a szüleit. Egy műveletlen, veszekedős ember aki miatt a gyerekük állandóan panaszkodik, esetleg szomorú is, hát nem hiszem hogy ilyen párt képzelnek el mellé.

Az eltiltás biztos hogy nem véletlen, nem tudom miket tettél vagy mondtál, de ha már ideáig fajul a dolog, akkor ideje továbbállnod és kicsit fejlesztened magad, meg keresni egy hozzád jobban illő lányt.

2016. szept. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha a lányom barátja lennél, én is tiltólistára raknálak.
2016. szept. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon édi vagy Ricsike, el tudnálak képzelni a Való Világ- ban.
2016. szept. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy az iras nem jelent semmit... ejjel volt nekem meg valasz kellett...telefonrol iroknes es egyebkent semmit sem tudtok rolam... ez az oldalnszart sem er.. eloben mas lenne a velemenyetek es talan inteligensebb modon tudnank beszelni nem csak szajalni kerdojelek mogot... nem normalisak a vitak de ennek ellenere is mindg szeretve mentunk vissza egymashoz... en most toltottem a 17. Elet evemet.. o 16 lesz hamarosan... mindig meg oldottuk a vitakat valahogyan csak nrha el huzodott mert makacsok vagyunk...de mar meg van valamilyen szinten a meg oldas.. es szerintem itt nem a helyes iras a lenyeg nincs kikotve sehol hogy anelkul nem kerdezhetsz vagy valaszolhatsz.. akkor nem tudok helyesen irni.. viszont remelem tudjatok hogy aki kotekszik mas helxes irasaval es ezt szova is teszi mint negativum az egy beteg ember :) a rendrs kommenteket koszonom szepen.. amugy meg tenyleg nagybresz hulyeseg volt ki irni ezt mert se a lanyt se a fiut(jelen rsetben engem) nem ismeritek egy meg se ertitek miert voltunk egyutt tobb mint fel evig :) sajnalom az ilyen szegeny embereket ezen az oldalon azert hogy legalabb ilyenkor szedne ossze magad es jo fej legyen :) mindegy senkit nem minositek se bantok nem sulyedek le erre a bizonyos szintre :) ha tudjatok milyen az hogy egy lany a masik feled.. nem fogod el engedni es harcolni fogsz.. es igen 17 evesen tudhatom.. mert nem egy dolgot eltem at hiszitek vagy sem nem csak a szam jar mint a tobbinek.. akinek ez bantja a csoret jojjon el egy kavera szivesen meg mutatom mit tudok csak a ketelkedok kedveert.. kavet en allom ;) szeret... ez biztos.. segitseget kertem nem oltast.. szegyeljetek magatokat
2016. szept. 3. 09:26
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Te se akarj egy olyan lánnyal járni, akivel folyton vitázol. Az egész életedet vitában akarod leélni? Örülj neki, hogy így megszabadulsz egy ilyen kapcsolattól, és nem neked kell befejezni azt, mert előbb-utóbb úgyis te akartad volna befejezni, most csak azért érzed azt, hogy kell neked a lány, mert el akar menni. Ez így szokott lenni. Csillapodjál le, és keress magadhoz illőt. A szülei lehet, hogy jól látják a helyzetet.
2016. szept. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem nem akarom vitazva le elni... viszont sokkal de sokkal jobb volt maga a kapcsolatban minden mint a vitak.. sok volt de csak azert mert makacsok voltunk es meg akartuk tanitani egymasnak hogy ez a faj nekunk es vegyuk eszre es sokszor tovabb huztuk e miatta vitakat.. de ra jottem csak annyit kellett volna mondani hogy jo semmi baj szeretet van es akkor hagyjuk abba a vitat... hulye voltam de biztos hogy nagyon jo volt koztunk minden... nem akarok kinlepni a kapcsolatbol es tudom o se csak ossze van zavarva es elege van a vitakbol... de attol meg tudom ha eszre venne hogy mukodne benne lenne.. de meg nem tudja.. ezert kell az ido.. hiddjetek el.. menne.. csak pozitivat kerek legyszives... nevgativ most nem segit mert itt csak egy vegkimenetel lehet... hogy vissza szerzem.. es o is abban remenykedik..
2016. szept. 3. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!