Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nem várja meg míg...

Miért nem várja meg míg kiszolgálom ?

Figyelt kérdés
Anyós hétvégén jött és egyből kérdezte van e inni ? Mire megkérdeztem hogy mit inna már a szekrényben turkált pohárért. Mint aki otthon van. Mást is zavarna ?

2022. márc. 30. 14:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
40%
Örülök, hogy nincs nagyobb problémád.
2022. márc. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
39%
Evvel akarja demonstrálni hogy magasabbrendűnek tartja magát nálad.
2022. márc. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
75%
otthon érzi magát, családtagoknál szokás
2022. márc. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
49%
Le kellett volna verned
2022. márc. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
68%
Remélem már most leállítottad,és mondtad neki hogy nincs nyúlka piszka,mert nem otthon van.
2022. márc. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
85%

A körülmények nélkül nem lehet válaszolni!

Egyáltalán házasok vagytok, mióta együtt, csak párkapcsolat, ismeritek -e egymást, kinek a lakása stb.?

Ha 10 éve házasok lennénk, vagy 2 hónapja párkapcsolatban a párom lakásában nem zavarna. Ha most látnám másodszor a saját lakásomban, akkor meg nagyon.

2022. márc. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
75%
Anyádnak is meg kell várnia, egy poharat sem vehet elő n@lad?
2022. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
85%

Amúgy milyen tróger család már az, ahol a szülők egy poharat nem vehetnek elő maguknak, hogy igyanak egy pohár vizet...


Oké, hogy nem otthon van, és ne tegyen be random egy mosást, de hogy egy poharat ne lehessen elővennie a saját gyerekénél, az durva.

2022. márc. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
88%
Van, aki csak jót akar ezzel. Úgy gondolja, hogy nem akar téged ugráltatni, ezért kiszolgálja magát. Engem alapvetően nem zavar, ha valaki otthon érzi magát nálam, ha előtte megkérdezi, hogy nem gond-e, ha előveszi xy dolgot a szekrényből, vagy kiveszi a kaját a hűtőből, stb. De szerintem alapvető illem, hogy az ember az otthonán kívül nem tépi fel a szekrényt vagy a hűtőt, ha erre előzetesen nem kapott engedélyt, függetlenül attól, hogy milyen közeli rokon az illető.
2022. márc. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%

Ha tudta melyik polcon kell keresni a poharat akkor gondolom már többször járt nálatok. Szerintem nem bunkóság nak szánta egyszerűen nem akarta higy a pohárert is te ugrálj. Én azoknál az ismerősöknél szoktamnezt csinálni akiknél nagyon gyakran megfordulok.

Ha nem gyakori a látogatás akkor lehet szólni előre hogy "Juliska leveszek egy poharat" vagy ilyesmi hogy mégse turkálásnak tűnjön a dolog.

Ha fogalmam sincs hol van a pohár mert nem vagyunk közeli ismerősök, vagy idegeneknél nem csinálok ilyet.

2022. márc. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!