Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálsz, ha valaki...

Mit csinálsz, ha valaki (szomszéd, az üzletben a kiszolgáló, rokon gyerek stb. ) pofátlanul szemtelen veled? Hogy oldod meg?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én üzletben vagyok kiszolgáló.

Alapjában véve mindenkihez úgy állok,ahogy én is elvárnám.Emiatt én is elvárom,hogy emberként kezeljenek,mégha kiszolgálok is valakit,más szóval teljesítem azt amit kér,szóval nekem ne kezdje el játszani a királyt,mert akkor bepörgök.

Ezért én sem tűröm,ha velem bunkóznak!

Akkor én is bunkó,és flegma stílusra váltok.

Akár tetszik nekik,akár nem,én is ember vagyok,jogom van visszaszólni,ha megalázónak,vagy bántónak érzem a szitut!

2009. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy is dühös vagyok, akkor tudok olyan fagyos lenni, hogy meghűl benne is a vér. Azonban, ha kenyérre lehet kenni-hangulatom van, akkor csak dühöngök magamban, és otthon jut eszembe valami jó visszavágás:(
2009. nov. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Ha nagyon bukó ütök:D
2009. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
*bunkó
2009. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Felszolgálónő van, de kiszolgálónő nincs, hanem elárusító. Eladod a dolgokat, azért hogy te is pénzt kapj. Ez a munkád, és nem az hogy kiszolgálj valakit, mert nem neki dolgozol, s nem szolga vagy. De az helyett hogy megköszönjék hogy oda adod amit venni szeretné még inkább pofátlanok, én a helyedben nem adnék semmit, elküldeném, vagy megverném ha rosszat szólna. 19 f
2009. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Mikor üzletem volt és egy vevő megfogott egy árucikket ezzel a megjegyzéssel: "ezt ennyiért és ennyiért megveszem" /az általa "megajánlott" ár persze szemtelenül alacsonyabb volt a ráirt árnál/, azt szoktam mondani:" Önnek ez az áru ennyiért nem eladó." De ha valaki azt kérdezte sóváran: "nem kaphatnám meg egy kicsit olcsóbban?", azonnal engedtem az árból. Ez volt az én üzleti filozófiám.
2009. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!