Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nem várja meg míg...

Miért nem várja meg míg kiszolgálom ?

Figyelt kérdés
Anyós hétvégén jött és egyből kérdezte van e inni ? Mire megkérdeztem hogy mit inna már a szekrényben turkált pohárért. Mint aki otthon van. Mást is zavarna ?

2022. márc. 30. 14:56
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Nem tudja hol van, minden szekrény ajtót kinyitott mire megtalálta . Saját házban lakunk, előtte albérletben laktunk. 6 éve vagyunk együtt . Havonta egyszer látom anyóst. Anyám nem él, apám ha jön normálisan vendégként viselkedik. Anyós meg végig turná az egész házat. Azt tervezte miután meglett az új sütő meg szárító ő majd ide jár és milyen jó lesz azokat használni. Fele fele arányban vettük a házat a fiával, mégis úgy csinált mikor néztük a házat anno mintha én lennék a vendég ( úgy vezetgetett körbe , mondva mi hogy lenne jó ).

Szerintem ez olyan illem dolog. Tesómmal nagyon jóban vagyunk, mégsem jut eszembe hogy benyúljak a hűtőbe náluk vagy bárhová. Csak ha megkér rá. Anyósnál sem nyúlkálok a cuccaikhoz.

2022. márc. 30. 16:06
 12/31 anonim ***** válasza:
92%
Rászólsz: Na kutassa majd én veszek elő.
2022. márc. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
88%
11. Jól sejtettem, itt nem a pohár volt a fő gond. Rosszul tetted fel a kérdést. Azt kellett volna kérdezni hogy "miért uralkodik rajtunk anyósom?"
2022. márc. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy tök jó hogy tényleg farkasok neveltek jó pár embert.
2022. márc. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
80%
Ja, ezen tények ismeretében jogosan zavar, tedd helyre.
2022. márc. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
85%

Gyakran jar hozank az anyam es anyosom is es szerencsere mindketten otthon erzik magukat es ha ehesek, szomjasak, akkor nem szegyenloskodnek.


Ugyan ez mukodik forditva is, en is gond nelkul kiszolgalom magam az anyosnal (otthon meg termeszetes)

2022. márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
65%
Jó a kapcsolatom anyósékkal, viszont nincs egymás szekrényeiben kutatás. Ha jönnek, ők a vendégek és fordítva. Természetesen kérdezniük sem kell, hogy van-e inni/ennivaló, mert azonnal kínáljuk őket. Nyilván az én szüleimnél én simán kiveszem a poharat a szekrényből mert 30 éve ugyanott tartjuk, de a férjem pl nem, ő megvárja, amíg adok neki is. Közrejátszik ebben hogy ő nem beszél magyarul és nem tud kommunikálni a családommal. Ridegnek tűnik ez így, de nekünk működik. "Az én házam az én váram". Ugyanúgy nem szeretem, ha pl segítenek elmosogatni. Jófej dolog, és értékelem de sokszor előfordul hogy nem a megszokott helyre tesznek dolgokat és ha legközelebb szükségem van rá, fel kell túrnom a fél konyhát míg megtalálom.
2022. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
21%
Borzasztóan szomjas volt, bocsáss meg neki.
2022. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem idegesítene, mert most felidegesítettek perpill megint. De az enyém nem teszi. Megvárja míg elé tesszük. De nála van hogy mondja: szolgáld ki magad. Én már nem turkálok nála amióta nem lakunk ott.
2022. márc. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
91%
Nem jó a kapcsolatom az anyósommal, sosem volt az, de egy pohár vízből azért nem csinálnék feszkót.
2022. márc. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!