Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért szeretik jobban a másik...

Miért szeretik jobban a másik menyüket? Annyira rosszulesik volt amikor már sírtam is emiatt.

Figyelt kérdés
2022. ápr. 7. 15:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%
Egyszerű: a párod testvére az elsőszülött fiú, a trónörökös, a világ közepe. Hozzá képest mindenki legfeljebb második lehet.
2022. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Katona Dius ***** válasza:
85%

Nálunk is ez van, bár ott én vagyok a jobban preferált meny. Ennek az oka,hogy én is dolgozom, rendben tartjuk a házunkat a férjemmel együtt és főzök is magunkra. Vettünk autót, házat,bár utóbbit hitelből. A sogorom barátnője nem hajlandó dolgozni,nem akar és nem is tud főzni,takarítani sem akar, mindent sogorom csinál munka után. Ellenben a ha sógor fizut kap,tartja a markát és elveri a pénz baromsagokra.

Mindig van valami valós vagy vélt dolog, ami miatt az egyiket jobban szeretik. Nem azt mondom, hogy veled is baj van,mint sógor nőjével. Hanem hogy lehet valami olyan ok,ami nem igaz rád,de ők azt hiszik,hogy igen. Néha csak az az ok, hogy az adott gyereket is jobban szeretik ezért a párját is.

2022. ápr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 demokrácia válasza:
74%
Kérdés, melyik a másik? A másiknak te vagy a másik. Sokaknak te vagy a másik.Én is gyakran azt gondolom: miért pont az én életem kivételesen szerencsétlen? De az is lehet h a többség is ezt gondolja, ami gyakorlatilag lehetetlen, mert vagy többség vagy kivételes kisebbség.
2022. ápr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivel semmi nem derül ki a kérdésből rólad meg a másik menyről, erre nehéz válaszolni. Talán ha írnál pár konkrétumot...


Nálunk az a helyzet, hogy anyóspajtás mindkettőnket utál, mert elvettük tőle a két kisfiát. :D Persze szemtől szemben úgy csinál, mintha szeretne minket. 5 évig velem jobban kijött, és a másik menyét mondta el mindennek, de aztán nekik gyerekük született, és azóta mivel ő AZ UNOKA anyja, ő a kedvenc.

2022. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Régebben én is sírtam amiatt, ahogy csináltak velem. Aztán rájöttem nem is akarok én bekerülni a "csodás" családjukba.

Én vagyok csak meny, mert a másik csak vője lehet, de látszólag a "vőket" jobban szereti. Éppen mindig az aktuálisat. 🙃 Engem nem, de eljátsza. Nagy sajnálatára én a fia mellett maradtam... 🤷

2022. ápr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%

Nekem anno tök rosszul esett,hogy 2 éve együtt voltam a párommal,soha nem ajánlották fel a tegeződést.A másik menynek pedig már a 2.találkozásnál..Én is úgy érzem,hogy jobban kedvelik.Lelkük rajta,most már 10 év távlatából nem érdekel.

Én mindig normális,kedves vagyok,ha nekik ez így megfelelő,lelkük rajta..

2022. ápr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ismerős. Én főzök,mosok, takarítok, megoldok mindent önállóan. a Másik menye lusta, kupis semmit nem csinál, képtelen egyedül bármit is megoldani ezért anyós folyton szalad hozzá segíteni. Őt mégis jobban imádja. Ami nem is zavarna, csak ezt folyton az orrom alá dörgölik. Főleg mióta ott megszületett az első unokája, minden nap többször felhív hogy elmesélje mi van az unokával és a menyecskéjével... Már ki vagyok ettől.

Persze ha mi a férjemmel elkezdünk valamit magunkról mesélni egyből ránk rakja a telefont.

2023. ápr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!