Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen nemű vagy és hogyan...

Milyen nemű vagy és hogyan viszonyulsz a párod szüleihez?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 10. 17:15
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok és apóssal kijövök, de anyóssal nem.
Férfi vagyok és anyóssal kijövök, de apóssal nem.
Férfi vagyok és mindkettőjőkkel kijövök.
Férfi vagyok és együkökkel sem jövök ki.
Nő vagyok és apóssal kijövök, de anyóssal nem.
Nő vagyok és anyóssal kijövök, de apóssal nem.
Nő vagyok és mindkettőjőkkel kijövök.
Nő vagyok és együkökkel sem jövök ki.
63 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, apósom meghalt, anyósommal együtt lakunk, mert SM-beteg, probléma nélkül, tizenéve
2022. ápr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, szeretem apósom is anyósom is. Jól kijövünk egymással.
2022. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, anyósomtól és apósomtól is szükségem van az egészséges távolságra, különben megbolondulnék tőlük, így viszont nincs különösebben konfliktusunk. Igaz, nem is vagyunk valami közvetlen viszonyban, inkább csak olyan udvariaskodósban, mert nagyon más a természetünk és a felfogásunk. Attól még tudom, hogy jó szándékúak és nem akarnak rosszat. Azért ezt a felállást nem nevezném úgy, hogy "nem jövünk ki". Inkább nem jelöltem a szavazásban semmit.
2022. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, anyóssal jól kijövünk, apósom sosem ismertem.
2022. ápr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó a kapcsolat, nincs vita vagy olyasmi amit kifejezetten negatívan látnék.
2022. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%

Anyósom gyűlölöm. Szó szerint.

3 éve voltunk együtt a ferjemmel, mikor először talalkoztam vele. Utana való 2 évben ugy 10x ha talalkoztunk, de mindig tett érte, hogy utáljam. Azt 2020ban feltette az i-re a pontot. Azóta letiltottam mindenhonnan.

Férjem sem tartja vele a kapcsolatot.


Aposom meghalt, pont annak az évnek az elején, mikor ferjemmel összejöttünk.

(7éve vagyunk együtt).


30N

2022. ápr. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok. Annyira más a mentalitásunk, hogy néha falra mászok tőlük, de ezt megtartom magamnak, így végeredményben jól kijövünk. A falra mászásnak az az oka, hogy olyan fajták, hogy ha valami nem úgy van, ahogy ők azt megszokták 100 éve, akkor arra morognak.


Például cukorfogyasztáskor megugrik az inzulinom, ezért szeretnék kicsit egészségesebben étkezni, hogy ne legyek cukorbeteg. Vettem fehér kenyér helyett teljes kiőrlésű kenyeret, ezt elmeséltem az anyósnak, aki közli, hogy ő ebben nem hisz. (Ő nem hisz... Mintha orvosi szakirodalmat olvasna egész nap...) Vagy múlt nyáron alig bírtam kikönyörögni pont ezen oknál fogva, hogy a kertből az epret ne szórja meg egy tonna kristálycukorral, inkább egyek pár szemet cukormentesen, mert nem szabad cukrot ennem.


Ebből a mentalitásból következik az is, hogy mindenre morognak, ami nem magyar. Elmentek Londonba turistáskodni. Az anyós mondja, hogy neki nem tetszett, mert sok volt a színes bőrű. Kérdezem, hogy inzultálták-e, vagy mi volt. Hát nem volt semmi, csak hogy sokan voltak. (Mondom oké...)


Választásnál sejthetitek, hogy különböző nézeteink voltak. Ezzel az égvilágon semmi probléma nincsen, van rengeteg fideszes barátom, akikkel szeretjük egymást, tiszteljük a másik véleményét. Én amúgy sem elkötelezett ellenzéki vagyok, voltaképpen egyik pártot sem szeretem, csak éppen a 12 éve hatalmon lévő Fideszből van elegem. Én a békesség kedvéért egyszer sem árultam el, hogy nem vagyok fideszes, viszont vicces módon úgy gondolják, hogy egy ilyesforma fiatalember csakis fideszes lehet.

2022. ápr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, anyösommal sosem találkoztam még, masik kontonensen él, apóssal sem, ő meg is halt már
2022. ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
6. Ez szomorú. Akkor gondolom, a férjed sem rajong az anyjáért, ha már 7 éve vagy vele, de anyósoddal csak 3 éve találkoztál először.
2022. ápr. 11. 17:22
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok , após sajnos meghalt!

Anyósom a hátam közepére!

Meg egy ilyen okoskodó, majd ő mindent tud , meg mindent megmond kategóriájú emberrel nem talalkoztam! És most hogy öregszik, már hulyul megfele… szóval brutális …. Én nem tárgyalok vele , nincs miről! A fia is elküldi a halál f@szara ha úgy van , egyébként nekik már vagy 25 éve elég szar a kapcsolatuk … (amin nem csodálkozom )

2022. ápr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!