Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Édesanyák és édesapák ha a...

Édesanyák és édesapák ha a vejetek vagy menyetek egy ellenkező nemű emberrel beszélgetne az utcán akkor ti is szaladnátok a gyereketekhez?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő a párom külföldön dolgozik én pedig itthon vagyok. Várok rá már 2 éve.

Láttak beszélgetni egy férfival este, és már hívták a párom hogy mit csinálok, mit képzelek én.

Persze a párom elkezdett feltűnően kérdezgetni egyből tudtam. Mondtam neki hogy igen beszélgettem de az még nem megcsalás. Nem kellene egyből nekem ugrania.Elegem van ebből a családból, ott fúrnak ahol tudnak. Mindig velem törődnek hogy én mit csinálok. Nekik semmi sem jó, de nem lepődök meg hisz ha anyámmal látnak az is baj.


2014. márc. 21. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kavarnám a xart, hiszen félre is érthettem a helyzetet, akkor meg kavarás lenne.
2014. márc. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úristen, dehogyis!! Valami nagyon rossz elv van a fejükben, ha azt gondolják, hogy házasságkötés után nincs kommunikáció a másik nemmel!
2014. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem meglepő számomra de ez betette a kaput! Állandóan találgatnak és túl sokat gondolkodnak...rajtam jobb dolguk nincs....
2014. márc. 21. 19:36
 4/9 anonim ***** válasza:
15%

Minek kell minden baromságot megkérdezni?? Nyilvánalóan arra vársz, hogy megmondjuk, hülye a férjed családja, ez nem normális. Tessék: hülye a férjed családja, ez nem normális.

Abbahagyhatod mostmár a rinyálást.

2014. márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3%
Menj többet látogatni, anyós jelöltet talán leállna.
2014. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó, én nem értek veled egyet. Szerintem nem kell a kérdezőnek nyaliznia egy ilyen sz*rkeverő anyósnál. Itt az öreglány a hülye.
2014. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Vazze!

Beszélgetés és beszélgetés között is van különbség, és azt már messziről látni!

Ezt úgy hívják, hogy testbeszéd.

Látták a pasid szülei, hogy flörtöltél nyilvánosan este egy pasassal.

Most oldozzunk fel??

2014. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Látták hogy flörtöltem????? Ahhoz meg kellett volna állniuk és közelebbről szemlélni. Álltunk egymással szemben. Flört mit jelent nálad??? Fogdosni kell vagy csókolózni??? Mert igen azt lehet látni messziről, de azt hogy hogyan mosolygok, nézek valakire azt nem. Nem nevezem flörtnek, ha flörtölni akarnék elmennék a szomszéd városban, ha a pasi lenne nekem valakim, akkor pedig kocsiba ülünk és beszélünk máshol, de nekik ehhez ész is kellene.
2014. márc. 21. 22:14
 9/9 anonim ***** válasza:

A beszélgetés még nem flört.... és ha az ember a barátjával fut össze nem tart 3 méter távolságot. ezt félre is lehet érteni.


pl nekem van pasi BARÁTOM, meg egy férjem is. De ha anyósom meglátna a baráttal beszélgetni, eszébe nem jutna rohanni a telefonért és pletykálkodni hogy biztos flörtölök vagy megcsalom....inkább odajönne köszönni.


Ha fel is hívná a férjemet akkor annyi lenne csak, hogy a férjem megmondaná neki hogy nem csalom meg, és tudja hogy találkoztam a pasival mert ismerik is egymást és soha nem találkozok senkivel úgy hogy nem szóltam előre a férjemnek.


Ez alól kivétel ha teljesen véletlenül futok vele össze. (ilyen is volt már)


Itt az öregasszony idióta.

2014. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!