Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha olyan nővel...

Férfiak! Ha olyan nővel kezdenétek, akinek van gyereke, milyen nemű gyereknek örülnétek jobban?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. aug. 3. 18:17
A kérdező szavazást indított:
Fiú.
Lány.
Mindkettő.
Mindegy.
Csak tőlem legyen gyereke.
Ne legyen gyereke, mert én sem akarok gyereket.
104 szavazat
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
82%

Nekem sem kellene gyerekes partner.

Ellenben akiket ismerek és voltak már ilyen helyzetben, ők gyerekszeretők, családcentrikusak, az ilyen embereknek meg általában teljesen mindegy a nem, pláne ha nem is a sajátjáról van szó (olyan van, aki közösnek pl fiút szeretne inkább, de ettől még nem fog kitérni a hitéből, ha kislány lesz).

2021. aug. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
26%

3


34 és sportolok minden nap, jól keresek, nyelveket tanulok. Nekem nincsen szükségem gyerekre, csak arra, hogy akivel együtt vagyok az intelligens, és gyönyörű legyen. Ez van.

2021. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
12%
Legyen egy 16-17 éves lánya aztán ha nem jön össze anyucival megpróbkozunk egy hálószobával odébb. A viccet félretéve soha nem jönnék össze olyannal akinek gyereke van. Az mindennek a legalja.
2021. aug. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
60%
En sem kezdek gyerekes emberrel. Nekem nem kell gyerek, potanya meg nem leszek.
2021. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
82%

5#

Az intelligens és gyönyörű nő is akarhat gyereket. Igaz, ez mindenkinek a saját döntése. Elfogadom, de az 1-es válaszoló eléggé nyersen írta le egy szült nő testét. Ráadásul biztos, tapasztalatból ír ilyenek. Hát nem valami lovagias.

2021. aug. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
18%

7

Hát pedig ez az igazság akármennyire is nem tetszik. A húspiacon a gyerekes nők az alsópócon vannak a leárazott cuccok között. Az átlag férfi ugya akkora eséllyel jönne össze gyerekes nővel mint mondjuk egy exprostival.

2021. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
45%
Nekem biztos nem kéne olyan nő, akinek mástól gyereke van. Nem maga a gyerek zavarna, hanem amit látok a környezetemben. Nevelni nem nevelhetném a kölykét, de a pénzem bezzeg jó lenne.
2021. aug. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
86%

Van a rokonságomban egy fiatal 24 éves anyuka másfél éves kisfiával. Gyerek szerelemből született. Apuka látogatja, de megbeszélték, hogy ennyi, nem lesznek egy család.

Anyuka a facebook társkeresőn megismerkedett egy fiatalemberrel és ő elfogadta így, ahogy vannak mindkettőjüket.

Sőt a fiatalember szülei is támogatják őket. Van azért aki így is ismerkedik és nem kell ettől még lehúzni egy egyedül maradt nőt a gyerekével. Azért azt elismerem, hogy könnyebb egy kisebb gyerekkel kapcsolatot kialakítani, mint egy nagyobb gyerekkel.

2021. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
24%

10

Na ja semmi nem jó amit csinálsz de azért egyből közöskassza meg vigyük a lelencet is a maldív szigetekre. Egyszer jöttem össze gyerekes nővel SOHA TÖBBET.

2021. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
2%

7 akkor elvállnak útjaink

Igen, eltűnt az első hozzászólásom, amiben igazából ennyit írtam:


nem lennék gyerekes anyukával, mert valszeg csúnya a melle és tág a puncija. Sajnos ez van, nem hinném, hogy műtéttel ezeket korrigálják.


Ennyit írtam, biztos valami hiba miatt tűnt el.

2021. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!