Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha ilyeneket mondana anyósotok...

Ha ilyeneket mondana anyósotok rátok mit tennétek?

Figyelt kérdés
Anyósommal már akkor se volt jó a kapcsolatom mikor még csak hétvégente jöttem páromhoz. Azóta a férjem és van egy gyerekünk. Én több mint 2 éve költöztem hozzájuk. Anyósom a baba születése után egyre többször kezdett el cseszegetni ami ma már szinte mindennapossá vált. Mindenbe beleköt, hogy rosszul mosogatok, teregetni se tudtam régen. Mindig mindent csak összecsapok és tiszta koszosak maradnak a tányérok, evőeszközök stb. Mindig normálisan elmosok mindent én sose érzem zsírosnak koszosnak. A másik hogy szeret a férjemmel a hátam mögött kibeszélni és volt hogy fenntről csak ezt hallottam. Rohadt dög, már megint mit csinált ez a görény. Beszélj már hangosan érthetően a gyerekhez mert én csak műmájerkedek próbálok kedvesnek aranyosnak tűnni de csak cicababáskodok ezzel a motyogással. Kezdjek magammal vmit mert borzalmasan nézek ki tiszta sovány. Azt hiszed jól nézel ki? Borzalmas vagy csúnya. Szóval tényleg odáig fajult minden hogy minden délután ha hazajön munkából kezdődnek a beszólasok. Alig várom mindig h elvigyük sétálni a gyermekünket, addig is nyugi van. Férjem sose véd meg ilyenkor sőt rámfog dolgokat amiket nem is csináltam. A jelenlétében pedig szeret ő is beszólógatott h neveljem meg a gyereket mert folyton a hisztit kell hallgatnia. Kezdjek el foglalkozni vele vagy adjam be bölcsibe és húzzak dolgozni. Miattam lett hisztis dühöngő kész idegroncs. Az sose baj h ha hazajön leül.sorozni pálinkázni és telefonozni miközben én futkozok a gyerek után stb. Anyós sose szól rá neki szabad mindent ő mindent jól csinál hangosan beszél hozzá, tud a gyerek vele nevetni stb. Egyre nehezebb bírom így itt.
2022. ápr. 21. 15:06
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
83%
bocsi ha off de mi ez a sok anyós kérdés ma? :D
2022. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
98%
Gratulálok, megtaláltad a híres anyuci pici fiát és még be is költöztél az oroszlán barlangjába! Ha teheted menekülj, ez sosem lesz jobb! Ha 2 év alatt nem védett meg, azután sem fog.
2022. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
97%
"Hozzájuk" költöztél? Anyóshoz is?
2022. ápr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
98%

Eleve nem jöttetek ki, ennek ellenére odaköltöztél, oda szültél, nem dolgozol.

Így nehéz...


Amit tenni lehetne: elköltözés, gyereknek bölcsi, neked munka.

2022. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
96%
4# ritkán olvasni a probléma ilyen drasztikus rövidre zárását. Mondjuk hatékonynak tűnik.
2022. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
99%

Az #5 megelőzött... Az első három mondat után nem is értettem a szitut...


"Anyósommal már akkor se volt jó a kapcsolatom mikor még csak hétvégente jöttem páromhoz. .... Én több mint 2 éve költöztem hozzájuk."


Mi visz rá valakit, hogy az oroszlán barlangjába költözzön...??? De komolyan!

2022. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy valós kérdès, ebben aztán minden van. De ha mégis nem kamu. Nem kellene anyósod hàzàba èlni, és nem dumàlna. Ha gyereket vàllaltatok ideje lenne felnőni és elköltözni
2022. ápr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
93%
Áhh, most nézem, hogy már az oroszlán barlangját is elsütötte előttem a 2-es. :-))))
2022. ápr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
98%

#8: na igen, van a történetben némi "állatorvosi ló" fíling...

De majd meglátjuk a kibontakozást. :-D

2022. ápr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
98%
Minek költöztél oda, az ég áldjon meg?! Ha már az ismerkedési fázisban is utált. Eszembe nem jutna ilyet tenni. A férjed sem áll ki melletted, szóval itt már nincs mit tenni. Tűrőd vagy elválsz, jobb nem lesz.
2022. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!