Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan szarjam le az anyósom?

Hogyan szarjam le az anyósom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Anyósom full toxikus ember, de elfogadtam, hogy nem tudom megváltoztatni. Viszont nagyon fel tudom cseszni magam a hülyeségein sajnos még mindig, ilyenkor ez a férjem es köztem konfliktusokat okoz. A megoldás, hogy ne idegeljem fel magam. Tippeket szeretnék, hogy nektek mi segít? Van valamilyen pszichológiai trükk, ami jol jön? Valami mantra vagy bármi? Köszi előre is!
2022. ápr. 27. 12:12
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
38%

Fogadd el olyannak, amilyen. Felnevelte a férjed, ne akard, hogy állandóan válasszon közted és az anyja között.

Költözzetek messzebb.

2022. ápr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
74%
Szó szerint gondoltad?
2022. ápr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Félreértesz, ezek megvannak, de konkrétan az érdekel, hogy mikor elkezd bennem felmenni a pumpa, akkor mit csináljak.. Milyen stratégia van erre? Telefonon is képes ra, nem lakunk közel egymáshoz, de állandóan idetelefonal, messengeren írogat.. Nem akarom megváltoztatni, felfogtam, hogy ilyen marad. Saját magamon akarok változtatni.
2022. ápr. 27. 12:23
 4/37 anonim ***** válasza:
27%
Nekem sem volt kedvencem az anyósom, de soha nem tettem volna fel kérdést ilyen stílusban róla.
2022. ápr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
77%
Írj egy példát, kérlek
2022. ápr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Nem fogok példát írni, mert nem ez a lényeg. A saját hozzaállásomon akarok javítani, hogy figyelmen kívül tudjam hagyni a piszkálódását.
2022. ápr. 27. 12:40
 7/37 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos nincs trükk, el kell viselni egymást minél kevesebb konfliktussal, mert a konfliktus csak újabb sérelmeket szül. Nekem ami bevált kényes témák kerülése, minimális kapcsolattartás.
2022. ápr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Igen, én is azt szeretném, ha minél kevesebb lenne a konfliktus, ezért is szeretnék arra törekedni, hogy nyugodtabb, ellenállóbb maradjak, amikor elkezdi a hülyeségeket.
2022. ápr. 27. 12:42
 9/37 anonim ***** válasza:
93%
Ha nincs példa, nehéz tanácsot adni....Max egyik fülében be, másikon ki. Felnőtt vagy, meg kell tudnod oldani
2022. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon egyszerű. Amikor kezdesz ideges lenni miatta, akkor felállsz, majd kedvesen elköszönsz, hogy neked most azonnal menni kell. Majd szépen elhagyod a lakást, és hazamész.

Mivel nem írtad, hogy hol laksz a férjeddel, feltételezem, hogy csak látogató mentek anyóshoz. Ha viszont az ő házában laktok, akkor azt tanácsolom, hogy a lehető leggyorsabban el kell költözni.

2022. ápr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!