Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom megmondja mit kellene...

Anyósom megmondja mit kellene vennem a gyereknek?

Figyelt kérdés
Most volt 1 éves a babánk. Anyósom a férjemnek múltkor írt egy emailt h jön a jó idő, a gyereknek sapka, kabát, sál kell még cipő stb... És a végén odairta h nekem (mármint a feleségének) erről a levelrol nem kell tudnom. Mit reagalnatok rá? Csak erdeklodeskepp én kérdezem, ugyanis én ezután nyomban felhivtam és közölték h úgy gondolom gondoskodunk mi erről a gyerekről, bár az idegtol jobban nem tudtam kiosztani. Tudni kell ugyanis h elég irányító típus, eddig nyeltem, most volt 1. az h betelt a pohár.

2022. márc. 26. 18:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
82%
Mármint te közölted vagy ők hogy gondoskodnak róla?
2022. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%
Igen, anyósod megmondja.
2022. márc. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
78%
A cél: Valaki pécézze ki hogy férj leveleit lesi...
2022. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
92%
Igen, tényleg megmondja. (Nem ő az egyetlen ilyen anyós, nyugi.)
2022. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
25%

"a végén odairta h nekem (mármint a feleségének) erről a levelrol nem kell tudnom"

Nem, nem neked írta oda, hanem a férjednek.

2022. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
34%

És a végén odairta h nekem (mármint a feleségének) erről a levelrol nem kell tudnom


Azért, b+, mert a fiával beszélgetett arról, hogy mi a helyzet éppen, jön a tavasz, satöbbi. Nem utasított, egyebek

Idióta.

2022. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
28%
Az anyós nem mondta meg neked, mit kell venni, hiszen kifejezetten szólt a férjednek, hogy ne tudj róla. Az anyós a saját fiával meg arról beszélget, amiről akar. Az a gyerek nem ám csak a te gyereked, hanem a férjedé is, és a férjed meg az anyósod gyereke. Nem kell mindenről tudnod, amit beszélnek. Inkább te vagy a hárpia.
2022. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
97%
A kérdésedre a válasz: nem
2022. márc. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%

Ha a kérdező úgy tette volna fel a kérdést, hogy erre az üzenetre véletlenül talált rá és mit tegyen?, akkor a válaszok az lennének, hogy milyen kapcsolatban él, hogy mert vállalni gyereket egy ilyen emberrel, nem lehet bízni benne, anyuka pici fia még most is, nem áll ki a feleségéért….,?

Nos itt a férj megmutatta az üzenetet, tisztességes a nejével.

Szerintem anyós adhat tanácsot, de ezeket egy anya is tudja, hogy mire van szüksége a gyerekének egy évszakváltásnál, vagy méretváltásnál.

Ne a fiának írjon, hanem beszélgessenek erről együtt a menyével.

De az rendes tőle, hogy nem ruhákkal állított be.

2022. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
25%

"Nos itt a férj megmutatta az üzenetet, tisztességes a nejével."


Már bocs, de az anyja semmi rosszat nem mondott, és kérése ellenér emutagatja a feleségének a nagy semmit. Tudod, ha valakivel beszélek valamit, akkor vele beszélem meg, nem a házastársával. Ennyi pletykafészket! Én inkább semmit nem mondok olyanoknak, akik minden tovább mondanak a párjuknak.



"Ne a fiának írjon, hanem beszélgessenek erről együtt a menyével."


Már miért is? Az apa ugyanolyan szülő, mint az anya, ugyanúgy gondoskodhat a gyerekről.

2022. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!