Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom a tudtom nèlkül vitte...

Anyósom a tudtom nèlkül vitte el a 7 hónapos babámat a barátnőjèhez, ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Akadt egy elintèzni valóm, 4 órára anyósomnál hagytam a 7 hónapos babám. Mielőtt ràbíztam volna, megkèrdeztem, hogy ràèr e, vagy van e valami programja, menne e valahova, a válasz az volt, hogy ráèr, otthon pihen, nem tervezett semmit. A távollètem alatt 2x hívtam fel, hogy minden rendben van -e, de ekkor sem kèrdezte meg, nem is említette, hogy elvinnè a babámat a barátnőjèhez. Majd amikor hazaèrtem, akkor derült ki, hogy "vendègsègben" voltak.

Egyèbkènt jó a viszonyunk, eddig semmi problèma nem volt.

Viszont ez most nagyon meglepett, nem is tudom hogy mit mondjak. Felháborodtam, vagy túlzás?



2022. ápr. 18. 01:46
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
37%
Igazad van. És ha a párod nem teszi helyre, tedd helyre te, ugyanis ilyet nem lehet csinálni, akkor sem, ha a nagymama teszi.
2022. ápr. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
39%
Szólj rá mindenképp.
2022. ápr. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
56%
Éjjel 2-kor jöttek meg a vendégségből?:O
2022. ápr. 18. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
68%

Miert, mi q baj azzal, hogy sétáltak egyet és ekbüszkélkedett vele a barátnőjének?

Örülj neki, hogy 4 órát vigyáz rá ilyen kicsire.

Ugyse fogsz neki szólni ha bármi zavar is, mert akkor nen tudod lepaaszolni, ugyhogy mindegy :D

2022. ápr. 18. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
84%

Egyetértek a 4-essel. A gondjaira volt bízva a kicsi, ő meg gondját viselte. Közben barátnőztek is egyet. Problem?


Te is simán átmész barátnőzni a babával együtt, miért ne mehetne át ő is? Amúgy hogy "derült ki" hogy barátnőzni voltak? Gondolom nem a baba mondta el, hanem anyós pajti, mivel ebben nem látott semmi problémát. Mert nincs is.

2022. ápr. 18. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
86%

Én nem tartom ezt nagy bajnak. A gyereknek semmi baja nem lett. Anyósod átugrott a szomszédba a barátnőjéhez dicsekedni az unokával. Ne csinálj bolhából elefántot!


Tedd össze a kezed, ha ez a legnagyobb problémád az anyóssal! Remélem te nem leszel majd rossz anyós.

2022. ápr. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
84%

Hát a gondjaira biztad és a gondját viselte.

Ez kb elvitte sétálni, csak nem céltalanul keringtek hanem átmentek a barátnőjéhez.

Gondolom el akart buszkelkedni.


Értem amúgy a te problémádat is, én mondjuk nem vesznék össze vele ezen, de szolnék, hogy nem gond, csak mindig szeretném tudni, hol a baba. Vagy ne nagyon hurcolja át vadidegenekhez. Vagy amit te gondolsz erről. Pl barmikor érheti egy baleset vagy belázasodik, ne kelljen már keresgélni hol vannak. Vagy mondja meg előre, hol lesznek.

De gondolom nem vigyáz heti 4x napi 4 órát a gyerekre, úgyhogy legjobb, ha addig ott maradnak ahol hagytad őket. Ekkora gyereket még játszötérre se kell vinni, igazán kibírhatja.

2022. ápr. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
88%
nem kell rábízni senkire a szent gyermeket most biztosan bele fog halni amiért elmentek. Megtiltottad hogy menjenek? Nem? Akkor nincs miről beszélni.
2022. ápr. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem túlreagálod, ha veszélynek tette volna ki vagy a világ végére megy vele akkor megérteném a felháborodásodat. Nálunk is szoktak a nagyszülők vigyázni az unokáikra, és gyakran csinálnak random programokat. Nincs előre leegyeztetve, hogy pontosan mikor hova mennek.
2022. ápr. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
77%
Mondd azt amit anyukádnak mondanál ugyanebben a helyzetben.
2022. ápr. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!