Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Sokszor van olyan, hogy...

Sokszor van olyan, hogy vendégül látod otthon, főzöl felnőtt gyereked anyós-após jelöltjének, anyósának-apósának? Téged, titeket ők sokszor szoktak ugyanígy meghívni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 5. 06:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én a "gyerek" vagyok, soha nem csináltak még ilyet a családjaink.
2022. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Külföldön élünk a párommal.

Ha hazalátogatunk, akkor párom szüleinél szoktunk aludni.

Nekem csak édesapám él.

Párom ismerte édesapámat, mert sokszor bejárt édesapám a párom munkahelyére. Én párom édesanyját ismertem, mert dolgoztunk együtt külföldön. Már 1 éve együtt voltunk a párommal, amikor szerelőnél volt az autónk otthon, ezért édesapám vitt minket haza. Párom édesanyja és nevelőapja épp boltba indultak. Bemutatkozás nélkül szóba elegyedtek, majd megtörtént a bemutatkozás. Mi elmentünk barátokhoz a párommal, ők hárman még 1 órát beszélgettek.

Édesapám és a párom nevelőapja nagyon jóban lettek. Sokszor közös programokat csinálnak, úgyis, hogy mi otthon sem vagyunk. Édesapám átszokott menni/jönni páromékhoz, enni is szokott ott. Együtt járnak piacra, betonozni, pakolászni. Segítenek egymásnak mindenben. Ha otthon vagyunk sokszor arra kelek reggel 7kor, hogy már apuval együtt kávéznak a konyhában.

Előtte mégcsak látásból sem ismerték egymást. Ha anyósom beteg, édesapám telefonon zaklatja, hogy menjen orvoshoz. Ha párom nevelőapja dolgozik, akkor édesapám elviszi boltba anyósom és hasonlók.

Egyedül a mostohaanyám húzza ki magát az ilyen dolgokból. Nem mindig, néha ő is jön/megy, de többnyire tartózkodó.

2022. máj. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem nagyon találkozunk pláne ilyen helzetben.
2022. máj. 6. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
A lószrt :) Van jobb dolgom is, mint fél napot a konyhában állni, hogy a vendégeket kajáltassam.
2022. máj. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nálunk sem divat az összejárás. Nincs különösebb ellenszenv, vagy szimpátia. Elég semleges a viszony. Pár alkalommal találkoztak a 8 év alatt mióta együtt vagyunk a férjemmel. Nincs rá igény, minek? Mindenki felnőtt ember megvan a maga élete, teendői.
2022. máj. 7. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Életükbe 2szer ha találkoztak egymással, akkor is az én családom jött feléjük - igaz hozzám. Na meg 1 az esküvő napja! Ezt igy 10 év alatt. Nem azért mert messze van a 2 család annyira (1 óra kocsival), de egyébként kb felesleges is találkozniuk. Nem szeretik egymást a 2 család. Engem anyósomék ki akartak csinálni lelkileg, sikerült is nekik egy időben, sokáig... Én elmeséltem otthon, hogy bánnak velem. Anyámat is szájukra vették amúgy nekem.... Anyósomék képmutatóak, ha engem nem szerettek, a családomat sem fogják és nem is. A férjem huga is látványosan utálkozott mikor egyszer "családiasan" összefutott a két család. Anyósomék egyszer jöttek el hozzánk (amikor még otthon laktam) amikor a fiával egymáshoz járkáltunk még. Nagyon kíváncsiak voltak hova jön el olyankor és találtak egy indokot: kirándultak egyet és hát pont arra, mert akkor már megnézi a fiát is...


Én szerettem volna, ha a férjem családja befogadott volna és szeretnének... Azt is szeretettem volna, hogy a családjaink is ugye jó kapcsolatot ápolnának. De ha engem nem szeretnek, megette a fene. Már elfogadtam.

2022. máj. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tesóm van csak hosszabbtávú kapcsolatban, egyszer találkoztunk csak a barátjának az édesapjával, amikor Ázsiából jött a nővérem és a barátja haza, és kimentünk értük a reptérre, akkor át is jött, és nálunk ebédelt. Az anyjával nem találkoztunk még, és nem is szoktak meghívások lenni.
2022. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!