Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan kéne szólítani anyóséka...

Hogyan kéne szólítani anyósékat gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Kisfiam imád vonatozni, még régebben mindig kérdeztem, hogy hová megy a vonat?Pécsre a mamához? Vagy Balatonra a mamához? Idővel kisfiam úgy kezdte el hívni a 2 mamát hogy Pécsi mama és Balatoni mama. Anyukámat ez nem zavarja. Viszont anyosomékat igen és mindig kijavitják hogy Eszter mama és Józsi papa. Miért baj az hogy a gyerkőc így jegyezte meg a nagyszülőket? Egyszerűen nem értem. Mar a 2 évesem is ezt átvette és multkor apósom mondta neki anyukámat hogy Lenke mama mire a kicsi teljesen összezavarodott így Lenke mama neki anyósom. Szóltam direkt neki h ő nem tudja ki az a Lenke mama és még aposomnak nem tetszett a dolog.....őszintén nem mindegy? Szerintem okos dolog tőlük h így jegyezték még.
2022. máj. 11. 03:17
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
83%
Itt a Kerdezo a nem normalis. Hulyenek neveli a gyerekeit (is)!
2022. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
77%
És vajon a barátait hogyan különbözteti meg?
2022. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
83%

Nem ismeri a 2 évesem a keresztnevét egyik mamának sem


Ez a te hibád, mert nem tanítottad meg neki

2022. máj. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
82%

"Nem ismeri a 2 évesem a keresztnevét egyik mamának sem"


Erről az jut eszembe, amikor anno csináltunk az iskolában, ahol dolgoztam egy felmérést. Szülők neve, lakcim, ha a szülők nem elérhetőek kit kell keresni, segelyhivo szám. Nos, a 3.-4. osztályos gyerekek közül csak pár tudta az összes adatot, a többség a szülők nevenel anyut és aput írt, néhányan a keresztnevet a szülőnek. Címnel se voltak sokkal jobbak, a háromszor kell balra fordulni, kék emeletes ház, második emelet és hasonlók jöttek össze.

2022. máj. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
84%
54, mint a Mi, szevüvegesekben... Elefántos ház.
2022. máj. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
73%

55!


Hát igen, kb....A szülők azert nem kicsit voltak kiborulva, amikor meglattak az eredményeket....

2022. máj. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!