Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki kapcsolatban él és a nőnek a horoszkópja mérleg a férfié pedig halak? És ha igen milyen tapasztalatok vannak jól kijönnek jól működik a kapcsolatuk és a szerelmük?

Figyelt kérdés
Nagyon foglalkoztat az ilyesmi

2014. jún. 23. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

vicces ,ha engem kérdezel fordítva,de átéltem ilyet "

hal" barátnő én pedig mérleg , és nem jöttünk ki ,rengeteg félreértés miatt vége lett - maximum fél év.

2014. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ennyire durván?
2014. jún. 24. 13:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Olyan buta félreértések voltak, hogy a végén egymás idegeire mentünk, azért jobban járj utána , nekem ez a tapasztalatom.
2014. jún. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom én abszolút nem értek egyet.

Mi pont így vagyunk.

Most vagyunk együtt 4 éve és 2 éves ikerlányaink vannak.

Mindenki azt mondja a környezetünkben, hogy nálunk összeillőbb házaspárral még nem találkoztak.

Azért jó vele, mert érzékeny, ő is biztonságra vágyik, amit én szoktam megteremteni. Nagyon művész, szeret festeni, zenélni, énekelni. Én imádom a zenét, meg a szép dolgokat, ez látszik is a lakáson és ez tetszik neki is.

Nagyon szereti a lányainkat, bár érzékeny, én szeretek rá vigyázni meg ápolgatni. Közben meg határozott és két lábbal áll a földön és a biztonságérzet szintén elvarázsol engem.

Ha szexről van szó, én szeretem ha szeretnek, szeretem az új dolgokat, neki nagyon fontos, hogy nekem is jó legyen, sőt inkább hogy nekem legyen jó.

Az élet minden területén nagyon figyelmes, egyetlen dolog ami betehet a kapcsolatnak, hogy ő érzékeny, én meg nem szeretem mondani a problémákat. (Ami nagyon kevés van.)

De ha túlléptek ezen, és meg tudjátok beszélni a dolgokat, akkor nagyon boldogok lehettek együtt. 4 év alatt nálunk egyetlen hangos szóváltás nem volt.

2014. jún. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ennek nagyon örülök é Gratulálok Nektek! :) Köszönöm Szépen a válaszodat amit leírtál teljesen igaz :) Hát igen az érzékenység nekem furcsa bár inkább ugy mond különc legyen mint tucat pasi :) Az én barátom is ilyen
2014. jún. 26. 11:29
 6/11 anonim válasza:

Én 1 éve.. Vagyok együtt a párommal..

És nagyon jól kijövünk..

Csak nem igazán értünk egyet sokszor..

Ês amire vigyázz az az hogy nehogy féltékeny legyen a halak mert az tönkre teheti a kapcsolatotokat.. De egyébként szerintem klassz páros

:) 17/ L

2014. júl. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ott az a baj hogy a hal mindig beugrik az akváriumból a mérlegbe és onnan nem tud a vízbe visszamenni és meghalhat...szóval figyeld gyakran a halacskát.
2014. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válasz adó hogyan érted ezt? :)
2014. júl. 7. 17:30
 9/11 anonim válasza:
Párom halak és az előző barátnője mérleg volt... hát, hadd ne mondjam.. az párom egy érzelmi, idegi roncs lett mellette.. persze, ez nem törvényszerű, hogy minden halak pasi így jár egy mérleg nő mellett, aszcendens is sokat számít.
2014. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szüleim,32 évig voltak házasok,Apu haláláig,2 gyerek,család,jóban-rosszban. Anyukám szerint mégsem illettek egymáshoz.Szerintem egész jól megvoltak,de Anyám sokat egyes dolgokban,viszont Apunak meg igaza is volt sok szempontból,néha tényleg lehetett volna kedvesebb,ezenkívül Anyámnak túl "munkamániás" is volt. Én Skorpió vagyok...Apás,ez egyértelmű. :) Nekem Anyám hideg,levegős típus,nem jövünk ki.De még a Vízöntő jegyű,levegős Bátyám is apás!!!Az Oroszlán unokaöcsém is,tüzes! típus létére,szintén nagyapás...Anyánk elég hideg,felszínes és önző,tipikus Mérleg.Rossz,felületes anya,aki képtelen a szeretete kimutatására,túl laza,vagy nagyon nevelni akar,nem lehet kiismerni és rideg.Fecsegős,marha jó természetűnek tartja magát,mert elcsacsenol bárkivel úton-útfélen,idegennel,régen munkatársakkal...csak épp a családjával nem megy a dolog.Szóval Mérleg.Nem szülőnek való.Nálunk nem.

A 4-es válaszolóéból azért mégis sok igaz volt rájuk is,ellenben náluk Anyu volt a féltékeny,Mérleg Nappal,Ikrek Aszcendenssel és Rák Holddal...de sok-sok más bolygótól is függ az összeillőség,a Nap-jegy még elég kevés az üdvösséghez.Az ágyban is egész jól kijöhettek,mert ketten vagyunk tesók,és még két tesót nem tartott meg...igaz abortuszra küldözgetni pl.: a Bátyám fiával kapcsolatosan az anyukáját,az Apukám szájából hangzott el.Egy férfi könnyen beszél.Nem őt műtik.Szóval olykor a Halacskák is megérik a pénzüket.Igazi mártírok tudnak lenni.Női ismerősöm is ilyen pikkelyes,olykor dögunalmas már nekem.Pedig egy Skorpió is érzékeny.Igaz,erős is!A Halak csak szeretne az lenni.Sajnáltatásban jelesek.A nők pedig még ki is használnak,ha nem figyelsz és szerintem lusták is,túlérzékenyek.Egy kereszten felfeszítve ideális helyen vannak.A Mérleg legalább tud nevetni.Szóval pro és kontra.Én gyerekként láttam ezt a párost.Hát se a Tesóm,se Én nem vagyunk valami kiegyensúlyozott emberek.Tele vagyunk lelki gondokkal,életképtelenséggel.Hála Anyánknak,meg a szeretethiánynak és ezt mindig meg is mondom neki.Csak mintha semmi lelkiismerete nem lenne.Profi felelősséghárító.Ha szerencsés vagy,nem Mérleg az anyád!Mi sajnos nem vagyunk szerencsések.Úgyhogy én azt mondom: Nem jó páros.Megszokás.gyerekek tartják össze...De minek!?Szerettem volna,ha elválnak,mert akkor legalább meg lett volna az esély egy új mostohaanyára,aki akár szeretni is tud minket. Ha nem nemzenek gyerekeket,akkor szuper páros...lehet.Családban már nem annyira.Kíméljék a gyerekeket!Együtt mérgezőek.Sajnálom,hogy off-olnom kellett,de hát ez az igazság,és komoly választ vársz.Ez az.Komoly és Igaz. 36/N

2016. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!