Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit gondoltok az exetek...

Mit gondoltok az exetek anyjáról/apjáról?

Figyelt kérdés

Azért jutott ez a kérdés, mert én nagyon örülök hogy megszabadultam az exem anyjától. Több ponton mérgezte a kapcsolatot,folytonos hazudozás és undorító dolgok folytak a család hátterében (alvilági dolgok, tartozások)

Örülök hogy nem kell ebbe a családba gyereket szülnöm


Ti nektek volt ilyen anyós/apósotok?

Osszátok meg a történeteteket!



2022. jún. 6. 18:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam fordított volt az eset. Az anyja apja édesek voltak, nagyon szerettem őket. A fiacskájuk meg egy utolsó sz.rházi...az egész családja normális volt (nagypapit leszámítva), csak ez sikeredett sajnos félre. Hazug, sz.rkeverő agresszív, gyáva f.s...mint nagypapi.
2022. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
hozzam mind kedves volt, de van amelyikkel nem szivesen lennek egy csaladban eletem vegeig
2022. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Volt. El is döntöttem, hogy több anyóspajtira nem vagyok kíváncsi és ez így is van a mai napig.
2022. jún. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Hasonlóan voltam mint te, kérdező.

Titkolózás ezerrel, szemembe tették a szépet, hátam mögött meg a fröcsögés ment. Örülök, hogy már megszabadultam tőlük.

2022. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi a szakítás után is jó kapcsolatban maradtunk (az ex-szel is meg a szüleivel is), a szülök idöközben sajnos már nem élnek, de amíg éltek, gyakran találkoztunk, nagyon meggyászoltam öket, amikor elmentek.
2022. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Az apja kedves volt, csak munkamániás, az anyja háziasszony, kicsit túl liberális, könnyen manipulálható. Ez megmagyarázza, hogy a nővérével együtt miért lettek olyanok, amilyenek. A nővére szétfüvezte az agyát, az exem pedig mindenben a nővérét követte, olyan csajt is keresett magának. Amikor kiderült, hogy nekem van munkamorálom és nem füvezgetek egész nap, akkor én voltam a rossz. Tipikus… annyira idealizálja a nővérét, hogy észre sem veszi, hogy mekkora gumiagyú szerencsétlen. Én voltam a legnormálisabb nője, de dobott, mert nem hasonlítottam a drogfüggő alter művészlélek testvérére. Most olyan barátnője van, hogy szerintem visszasír (töbsször is keresett, de mindig lepattintottam).
2022. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az exem szülei nagyon rendes emberek, az anyukája egy igazi angyal. Szerencsés a menye és az unokái. (Egyébként az exem is rendes ember.)

A férjem anyja egy idióta, nem tartom vele a kapcsolatot kb. 5-6 éve. Apósommal jól kijövök.

2022. jún. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

Azt gondolom, hogy jól csinálták, amit csináltak, csak én jöttem ki belőle rosszul. Rangon felül ismerkedtem, egy híresen jómódú család túlféltett kisebbik lányával kezdtem ki csóróként. A szülei drilljétől teljesen kikészült lány imádott, viszont apa és anya közös erővel tönkretették a kapcsolatunkat. Ezért haragudnom kellene rájuk.

Viszont kitartó munkával elérték, hogy a lányuk megfelelő szintű párt válasszon magának. Jól kereső gáz- és olajmérnök lett a férje, míg ő hasonlóan jól menő fogorvos, annyi pénzük van, hogy azt se tudják, mit kezdjenek vele, az életük már 30 éves korukra készen volt több saját ingatlannal, autóval, önálló vállalkozással. Jól döntöttek a szülők, mert én ennek a vagyonnak a töredékét sem tudtam volna összehozni.

2022. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon jó a kapcsolatunk szeretem őket. Hiper szuper az apósom anyósom is a maga módján. Anyóssal is jól kijövök, bár ott már apósom más véleményen van... 😁😃 Általában az én pátomon vannak.

A feleségemmel már több a gondom😉.

2022. jún. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%
Mindent vissza adnék csak lenne apukám.
2022. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!