Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltom arròl, ha...

Mit gondoltom arròl, ha valaik az egyik gyerekèről sokkal többet posztol?

Figyelt kérdés

Ez egy olyan ,,unatkozòs" kèrdès, mielőtt bàrki szétszedne, nem ez az èletem èrtelme, hogy ezt vesèzem.

Egyik ismerősöm napi rendszeressèggel posztol a gyerekeiről facebookra, ès az egyik kb. 10x annyit szerepel a posztokban, mint a màsik.

Csak ennyit làtva olyan, mintha azt a gyerereket jobban szeretnè. Kb. 2 ès fèl èv van a gyerekek közt, hasonlòan nèznek ki, ugyanolyan neműek, hasonlò stìlusù ruhàik vannak,ugyanaz az apjuk. Hacsak nem kèrte kifejezetten a nagyobbik, hogy ne rakjon ki ròla semmit, akkor ez ìgy szerintem fura.


2022. jan. 30. 18:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy a nagyobb abban a korban van, amikor nem akar fenykepezkedni
2022. jan. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van... nem engedik azt sem ,hogy fotozzam őket. Mondjuk én nem is pakolok a közösségi oldalakra képeket a gyerekekről
2022. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg nem is kéne posztolni a gyerekről semmit. Idegeneknek nem is engedjük, de mi magunk meg megtesszük. Van egy anyuka ismerősöm, bikinis, tornaruhás fotókat szokott feltenni a 10 éves lányáról, már nagyon gondolkodtam, hogy megírom neki, hogy most a pedofileket akarja rámozdítani a lányára?!
2022. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem új keletű ez a dolog, volt ez a híres író, a Gárdonyi Géza. Volt két fia (meg egy lánya, de az az anyjával élt), meg egy hobbija, a festés. Csak az egyiket festette állandóan, vagy tíz képet lehet látni a volt házában róla. A másikról meg egyet sem.
2022. jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%

Felnőve beperelném, mert kitette engedélyem nélkül a fotóimat.

Felháborítónak találom, hogy ezt meg lehet tenni egy gyerekkel következmények nélkül.

2022. jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

5!


Jaja, pereld be. Azért is, hogy nem sötétben, kendővel a szemén cserélte a pelenkad....

2022. jan. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
6-os: Ha nem érted a különbséget, akkor csak sajnálni tudlak. Posztolnálak téged szaros pelenkában a netre és megosztanám a munkatársaiddal. Csak mert úgy sem gond.
2022. jan. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
A nővérem is többet posztolt az egyik gyerekéről, mint a másikról. Egyszer rendezgette a fotókat és kedvesen megjegyeztem, hogy a kisfia le van maradva. Észre sem vette előtte. Azóta ugyanannyit posztol a két gyerekről. (Mielőtt szétszednétek, csak a rokonok és közeli ismerősei látják a képeket.)
2022. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%

"Mielőtt szétszednétek, csak a rokonok és közeli ismerősei látják a képeket."


:DDDDDDDDDDDDD Tényleg van, aki ezt elhiszi ma még, 2022-ben?

Eredményes(en rossz) az oktatás tényleg.

2022. jan. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Nekem 11 eves a fiam, 8-9 eves kora ota kifejezetten keri hogy ne osszak meg rola fotót. Az a kb 3 darab ami fent van, mind a beleegyezesevel kerult fel. Elotte sem nagyon posztoltam rola, de azokat a kepeket utolag atneztuk egyutt es privátra allitottam, amire azt mondta hogy nem tetszik neki. Most lesz testvere, rola sem igazan szeretnek tobb kepet megosztani.
2022. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!