Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nem keresi anyósom az...

Miért nem keresi anyósom az onokáit?

Figyelt kérdés

Nem tudom hova tenni ezt az egészet.

Többször hívtam sétálni is, fagyizni,és nem.. Ezután vártunk férjemmel hátha keresi őket,és majdnem 2 hónapig nem...

Hozzá teszem,soha nem dolgozott,miatta férjem és tesója elég szegénységbe éltek, apósom mindent megtett,hogy meglegyen a napi betevő,és állandóan a pénzen vitatkoztak. Anyósom nem akart dolgozni..

Össze vissza hazudik.

Pár napja felhívtam,hogy át tudna e jönni 1 órára vigyázni a kicsire,amíg a nagyot elviszem orvoshoz.

Azt mondta,hogy nagyon fáj a lába,keze ,stb.. és nem..

Elindultam két gyerekkel,és a központban találkoztunk, nagyon boldogan bicajozott. meg sem állt,csak nézett egy nagyot..

Itt laknak a másik utcában (apósom sokat dolgozik,de néha felhívja férjem,hogy hogy vagyunk,vagy hoz gyümölcsöt.)

Nagy állandóan kereste mamát tavaly,volt hogy felhívtam anyósom,és elmondtam neki,jött 1x2x és annyi.

Apósomnak is állandóan hazudozik.

Hozzá teszem,másik menyèvel is össze veszett,már lassan 2 éve nem beszélnek.

Ott is van 2 gyerek,és nem keresi őket..

Nekem nincsenek szüleim,így igen nehéz..

De sokszor úgy megmondanám a magamèt.


2022. jún. 7. 14:13
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
13%
Jelentve a kérdés mert egyértelműen anyós szidalmazás miatt lett feltéve.
2022. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem inkább kérdezd meg tőle, hogy egyáltalán nem hiányoznak neki a gyerekek? Az unokái...


Bár tudjuk a választ előre.

De én biztos, hogy megkérdezném.

2022. jún. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

Illetve én vagyok az egyetlen nő,aki dolgozik a családban.

Tehát se anyósom,se annak az anya nem dolgozott soha.

Illetve anyósom másik menye se dolgozik.

Apósom anyja se dolgozott soha.

Olyan mintha irigy lenne,hogy mi haladunk az életben.

Arra is irigy,hogy elkezdtem az autosiskolát.

Pedig férjemmel a nulláról kezdtük,ő semmit sem segített soha,akkor sem,amikor megszültem..

1 évig kézzel mostam,amíg tudtunk venni mosógépet,de boldogok voltunk akkor is.

Dolgoztunk.

Lassan 10 éve,de mindenünk megvan. 🙏

Másik pedig az, hogy mondta másik menye,hogy szeret turkálni,ami igaz is,pár éve jöttem rá,amikor elveszett az egyik melltartóm,és nála láttam meg..

Bocsi a helytelen fogalmazásèrt,kicsit siettem :)

De a lényeg ott van

2022. jún. 7. 14:25
 4/43 A kérdező kommentje:

Szerintem nagyon besèrtődne,és lehet többet nem jönne.

Aztán apósomnak meg hazudna mindent.

Amúgy gondoltam már rá,hogy apósom előtt kérdezek rá,mert lehet apósom ezt nem is tudja,hogy anyósom nem jön

2022. jún. 7. 14:26
 5/43 anonim ***** válasza:
87%

Teljesen érthető, hogy azt szeretnéd, hogy jó kapcsolat legyen anyósod és a gyerekeid között, de azt kell megértened, hogy a nagyszülőnek semmilyen kötelezettsége nincs a te gyerekeiddel szemben.

Nem köteles látogatni őket, nem köteles vigyázni sem rájuk. Látszólag ennek nem személyes okai vannak, hiszen a többi unokájára sem kíváncsi. Az jön le az írásodból, hogy ő ilyen ember.


"De sokszor úgy megmondanám a magamèt." - és mégit mit mondanál neki? Nem számoltathatod el, hisz nincs miért.


Sajnos el kell fogadnod, hogy ő ilyen, a gyerekeket meg magadnak és a férjednek szülted. Ha programod van, vigyázzon rájuk a férjed vagy fogadj babysittert.

2022. jún. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
69%
És akkor mi van, ha ő soha nem dolgozott? Vagy ha a lánya sem? Ehhez neked mi közöd van? Ez hogyan befolyásolja a te életedet?
2022. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Nem miattam,hanem a gyerekek miatt.

Neked vannak gyerekeid? Ők keresik a mamát,tatát?

2022. jún. 7. 14:29
 8/43 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem, miért akarod, hogy odamenjen, ha még a melltartódat is ellopta? Valami itt nem kerek

...

N

2022. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
81%

Fogadd el, hogy nem mindenki kíváncsi a gyerekeidre. Magadnak szülted őket, nem másnak.


Ahhoz meg végképp semmi közöd hogy dolgozik-e vagy sem, míg nem a te kártyádat használja vagy kér pénzt.

2022. jún. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
96%
8! Tényleg! az ellopott melltartó azért már túlzás :D De azért ez egy ilyen fantáziadús kérdés legalább :D
2022. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!