Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az Anyósok miért szeretnek...

Az Anyósok miért szeretnek mindenbe bele szólni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 21. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Úgy általában az idősebb nők szeretnek beleszólni, csak az anyjuktól nem veszik fel annyira a mők.
2022. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Az anyósok csak akkor szólnak bele mindenbe, ha a gyerekük egy balfasz és nem húzza meg a határokat a saját házasságában.


Akinek az anyja, annak kellene ezért felelnie, a pár másik tagja gyakorlatilag neki van kiszolgáltatva egy ilyen helyzetben.

2022. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Az enyém nem szól, mondjuk nem is élek a nyakukon, nem szültem oda, nem függök anyagilag tőlük. Nem vagyunk öribarik,az igaz. Néha sok, akkor a férjem én is jelezzük neki.

De az én anyósomnak van élete. Ez is fontos szerintwm hogy a csalad bactatasan kivül legyen mivel foglalatoskodni. Alapból olyan a termeszete hogy nem pletykal, meg nem rosszindulatú masokkal sem, így velünk sem. Aki meg alapból rosszindulatú, az anyósnak sokkal rosszabb lesz. Mondjuk sokszor azokat sem ertem akik odakoltoznek es szulnek is, aztan csodalkoznak hogy nem jó. Van az ellenkezojere is pelda az ismerettsegemben, de ahhoz minden félnek intelligensen kell hozzaallni, na meg 2 fuggetlen tipus nem fér meg egy helyen. Én pl tudom hogy egyutt nem tudnek anyossal lakni. Mert ha ott vagyunk mindegy hany evesek vagyunk, kisse gyerek statuszba kerulunk. Ez hosszu tavon kiidegelne, még ha tenyleg joindulat is van benne.

2022. jún. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Ráérnek mással foglalkozni.
2022. jún. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
A nők alapvetően ilyenek.
2022. jún. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Kérdezd meg anyádat, hisz ő is anyós.
2022. jún. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Az én anyósom jóindulatból, mert ő már sok dolgot kitapasztalt (háztartásban, főzésben) és szeretné, ha nekünk minden egyből jól sikerülne. Viszont azért is, mert megvannak a maga szokásai, mikből nem enged.

300 km-re lakunk egymástól, legfeljebb 1 hetet vagyunk náluk egyhuzamban nyáron. Ezt leszámítva 2 havonta 4 napot.

Férjemet nagyon bosszantja, hangot is ad, hogy teljes életet vagyunk képesek élni nélküle is. Én meg már csak nevetek, hogy a szárítón a ruháinkat mindig átpakolja, mert az ő módszerével jobban szárad. (Ha mindent úgy csinálok, ahogy szerinte jó, akkor is legalább egy pólót átakaszt máshova a kertben...)

2022. jún. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem édesanyám nem volt rosszindulatú soha. Ha valamelyik kapcsolatomban látta, hogy a fiú semmire nem való akkor ezt nekem mondta és nem kezdte el őt piszkálni. És mindig igaza volt. Mikor osszeismerkedtunk a férjemmel és azt mondta rá, hogy ő valóban engem szeret és nekem való akkor megnyugodtam és igaza volt :)

Na de anyósom... Mint valaki írta előttem, hogy aki világ életében rosszindulatú volt az anyoskent még rosszabb, ez igaz. Mindenki aki ismeri anyosomat mondja, hogy ő nem csak velem ilyen, hanem mindenkivel. A szemében mindenkinek teszi a szépet, lép a másik egyet és már öt szapulja... Nekem pl megmondja a szemembe, de rafkós,mert csak úgy szól be durván, ha csak ketten vagyunk...

Pedig 3 gyereke van, a férjemen kívül még van egy fia. A férjemet nem is ő nevelte hanem az apai nagyanyja. Mégis úgy tesz mintha miatta lenne ilyen a fia, mert ő nevelte... Persze...

2022. jún. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Én nem hittem benne, hogy gonoszak az anyósok, az enyém is tette a szépet jó pár évig aztán egyszer rám zuditotta az összes gyűlöletet és kiderult, hogy sose kedvelt.
2022. jún. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Na én az elején úgy voltam vele hogy utalt nem akart a pici fia mellé.majd lassan kezdtük el viselni egymást.a szemembe sose mondta meg mit gondol.es most egy pár napja rossz kedvem van mert egyre jobban ki jön rajtam a semmittevése és inkább nem beszélek vele most meg még neki áll feljebb holott semmit nem szóltam neki. De a minap ki mentünk sétálni és úgy éreztem hogy be kellene állítanám a hangrogzitot kivancsisagbol mivel mindig is éreztem rajta ezt az elutasítást.na ne tudjátok meg az a felvétel extrém volt.soha nem gondoltam volna hogy így vélekedik rólam de a fiáról is.truccol gőgös és büszke nem is beszél velünk.es a leg duhitobb az volt amikor a 15 éves unokájának beszélte hogy nem akar engem és hogy semmi nem tetszik neki ahogy van.mint aki uszítja ellenem a párom fiát.parom így is csak egy éven egyszer látja mivel nagy a távolság.a párom is végig hallgatta anyja gyönyörű beszédet.volt egy véleménye neki is.nem tudom én se hogy mit tegyek.sajnos az utcára nem akarjuk tenni mert nincs hova mennie és mi is albérletben lakunk.
2022. jún. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!