Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom az édesanyjával él...

A párom az édesanyjával él együtt kettesben, hogy tudjon neki mindenben segíteni. Szinte az egész életünk a vénasszony hangulatától függ. Szeretnénk összeköltözni de a párom fél, hogy az anyja nem bírja majd egyedül. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

én elhiszem,hogy a párom ennyire jószívű,hogy segíteni akar az anyósomnak. Azt is elhiszem,hogy nem könnyű neki egyedül. de már 37 éves a párom!!!!!! nagyon félek attól,hogy ha összeköltözünk majd állandóan a nyakunkra jár és nem hagy minket élni. A páromat állandóan terrorizálja és sokszor ha találkozni akar velem az öregasszony direkt keresztbe tesz nekünk. Sosem gondoltam volna de egy anyós tényleg csak a bajt hozza az emberre. Tanácsok? Tapasztalatok?


köszi mindenkinek!


2013. okt. 22. 13:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Itt egyetlen megoldás az ország másik végére,vagy annál távolabb költözés.
2013. okt. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

jó lenne....


de az anyja egyedül van, nem segít neki senki. még a párom öccse sem.....nem véletlen egyébként

2013. okt. 22. 13:50
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

ennek semmiképpen nem lesz jó vége.

beteg a néni? öreg? ha 30 évesen szülte, akkor is csak 67. ha nem beteg, tehetetlen, akkor nem szorul segítségre, csak kihasználja a kicsi fiát.

vagy megszoksz vagy megszöksz. ha a párod eddig nem állt a sarkára, ezután sem fog.


vagy kell így a párod, vagy menekülj el, de tényleg. erre nincs megoldás.

2013. okt. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem beteg csak egy kígyó! azt mondja a párom,hogy amint összeköltözünk(csak én most még nem tudok összeköltözni vele) otthagyja a banyát és néha néha felé néz. túlságosan szeretjük egymást. nekem ő az igazi és nem tudnám elhagyni bár már említettem neki,hogy ha ez így lesz a jövőben akkor rám ne számítson és megnyugtatott,hogy nem lesz így...........
2013. okt. 22. 13:56
 5/18 anonim válasza:
6%

Vicces a kérdező...


Azt írja hogy anyós miközben ha nincs férje anyósa sincs.


Minden mondatában leírja hogy párom...-ettöl még nem vagy férjnél aranyom és támogatásra sem vagy jogosult.


És azt is írja hogy neki ő az igazi...ha a"párja"37 éves ő mennyi? Hej az évek során mennyi igazi volt"lányom", igaz-e?

2013. okt. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Ismerős a helyzet.

Ha nem költözik el, akkor magára fog maradni. Örökre. te sem fogsz a végtelenségig kitartani mellette. (Most lehet, még nem így hiszed.)

Sajnos vannak ilyen emberek. Olyanok akik ebben a fene nagy önzésben nem látják meg, hogy azt, akit nekik elméletileg szeretniük kellene, valójában tönkre teszik. Akkor szereti egyáltalán a "kedves" mama a lányát? Nem. Csak magát szereti. Ezért nem kell sajnálni. Nem bírja egyedül majd? Na és?! Egye meg, amit főzött magának.

Nekem a saját anyámtól kellett jó messzire elköltöznöm. Akkor volt sok sírás, zsarolás, depresszió. Mára már elfogadta. Nem tehet, nem tehetett mást.

Tudod egy nő nem azért szül gyereket, hogy legyen egy ingyen rabszolgája élete végéig. Nagy a baj, ha mégis így teszi.

2013. okt. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

attól mert nem a férjem, miért ne mondhatnám,hogy anyós? nem 1 hónapja vagyunk együtt...!!!!!!!!!


ő 37 én 29 !

2013. okt. 22. 14:02
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
hát, úgy legyen, de úgyis a nyanya zsarolni fogja, meg műrosszulléteket produkál majd stb.
2013. okt. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
#5- ennek most a rosszindulatú kötekedésen kívül mi értelme volt..?
2013. okt. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Összeköltözés után leírom mi lesz,tapasztalat sajnos:

Hivogatni fogja mindenért,még egy cipőfelvételben is segitségre fog szorulni,érzelmileg fogja zsarolni,hogy hogy lehet ilyen,hisz ő felnevelte,stb,stb.Te meg vagy kibirod,mig a nyanya megkampel (nem fog,ezek 100évig élnek),vagy menekülsz.

2013. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!