Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyosom egyre jobban rank...

Anyosom egyre jobban rank telepszik. Hogyan tudnam tavol tartani?

Figyelt kérdés

A parom heti ket-harom napot is nala tolt, mert egyedul van es rosszul erzi magat. Most azt is kitalalta az anyos, hogy velunk jon nyaralni is, 3 hetre. A parom szerint ez csodas es vigyuk az en anyamat is.


De en vele akarok kettesben idot tolteni, hajlando lennek kompromisszumra is, hogy egy hetet toltsunk a szulokkel, ket hetet meg kettesben, de azt mondja az anyja megsertodne.


En is joba vagyok az anyammal, hetente ketszer-haromszor is felhivom, havonta jarunk egymashoz, szerintem kb. ennyi az egeszseges. Anyamnak megvan a sajat elete, sok baratno, sok elfoglaltsag (nyugdijas klub, rakellenes liga, politizal stb) A parom anyja is lekothetne magat es akkor nem a fiara cuppanna allandoan.


Amugy szeretem ot, nem akarom megserteni, de valahogy tudtara kellenne adni, hogy ilyen mennyisegben mar a terhemre van.


2022. júl. 4. 18:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
ITT nem az anyóssal, hanem a pároddal van igazán gond!
2022. júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Savlekotő ***** válasza:
94%
Megette a rosseb ha a férjed nem veled akar nyaralni,kettesben lenni időt tölteni,miért mentek anyuci csecsét el nem engedő töketlenekhez? Heti két három napot ott tölt igy is mert egyedül van rosszul érzi magát,Akkor irány haza , és akkor te minek vagy házvezetőnek?
2022. júl. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 lizzi77 ***** válasza:
86%
Menjenek el kettecskén nyaralni, te meg addig legalább kipihened magad. Vagy te meg a barátnőiddel menj nyaralni... Istenem, minek házasodni, ha nem tudunk le akadni a szülőkről?
2022. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Gratulálok a férfihoz, akit választottál!
2022. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Rossz pasit valasztottal :(
2022. júl. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Ebből vagy válás lesz (ne várd meg, amíg gyerek lesz!) vagy boldogtalanság vagy a sarkadra állsz!
2022. júl. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha pasid nem szereli le akkor maradni fog minden így.
2022. júl. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Hol olvastátok, hogy ő a nő?
2022. júl. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Ez mondás nélkül is egyértelmű, 8-as! A férfiak az anyafüggők, illetve a férfiak anyja a fiúfüggő.
2022. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A párom valóban férfi, de én nem vagyok nő, meleg pár vagyunk, csak ez nem lényeges a probléma szempontjából.
2022. júl. 5. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!