Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nincs tekintettel ránk...

Miért nincs tekintettel ránk az anyós?

Figyelt kérdés
Anyósom hívott minket hétvégére, hogy menjünk át hozzájuk, de tiszta náthás és influenzas ő is és a kisebbik gyereke is, mindketten dolgozunk és nem szeretnénk betegek lenni és már ez nem az első eset volt, többször volt, hogy betegek voltak és nem szóltak. Aztán csak az orrukat fújják egész idő alatt, meg kohognek.
2019. szept. 18. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Vezessetek be egy olyan szabályt, hogy akkor mentek, ha mindenki egészséges. Ez vonatkozik rátok is, és anyósékra is.
2019. szept. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Jaj de rossz indulat arad az irasodbol. Az utcan, vagy a munkahelyen maszkban vagy? Vagy nem is mesz pl a boltba se csak ha bebizonyosodsz arrol, h ott senki sem beteg?!🤷‍♀️🤦‍♀️
2019. szept. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Azért egy térben összezárva órákig, az más, mint hogy leszalad a boltba.
2019. szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy miért rosszindulatú? Csak mert az anyósáról van szó?
2019. szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a sógornőm ilyen. Akkor sem szól, hogy ne menjünk, ha a fele család hány. Az az elve, hogy ha nem tőlük, majd elkapjuk mástól. -_- Nátha miatt amúgy mennék, az valóban komolytalan, a magas lázas influenza, ha valóban az, na az gáz, és a hányósfosós bajok is.
2019. szept. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Ma még szerda van,gondolod hétvégéig nem lesznek gyógyultak?
2019. szept. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rosszindulatú. Szerintem ez nem normális dolog, eleve nem szeretném, hogy a csaladtagjaim elkapjak, tehát nem fogom őket elhivni, ha tudom hogy beteg vagyok. Másik, hogy őt nem zavarja, hogy ott ülünk és nem is lehet beszélgetni, ott fekszenek az ágyban és fújják az orrukat,hangjuk sincs szinte. Olyan is volt már,hogy egész délelőtt hányt és nem szólt róla.
2019. szept. 18. 13:36
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Ne menjetek.Mondjátok,hogy más programotok van,vagy közbejött valami.
2019. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Csak kíváncsi rátok,független attól,hogy beteg vagy sem!!!

Mond meg neki ,hogy jövőhétvégén mikor már jobban lesznek akkor meglátogatjátok őket,addig is jobbulást!

2019. szept. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van. Simán odahívtak a bárányhimlős gyerek mellé, mikor nem tudták, hogy voltam-e bárányhimlős. Ha hasmenéses vírus terjed náluk, akkor sem szólnak nekünk, hogy ne menjünk, pedig nekem elég veszélyes az is. Ott köhögnek, tüszögnek mellettünk megfázva, de csak butaságokat beszélnek, oda nem figyelnek semmire.

Mi bevezettük azt, hogy minden ősztől tavaszig megkérdezzük, ha mennénk, hogy ki milyen beteg (mert általában havonta az egész família összeszed valamit, mert nem figyelnek a higiéniára). és ha beteg valaki, nem megyünk.

2019. szept. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!