Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tudnátok együtt élni úgy...

Tudnátok együtt élni úgy valakivel, hogy a leendő anyós és após ott él mellettetek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy örököltem egy házat, amivel egy gond van: a szüleim házával van egy telken. Tehát még csak nem is külön területen van a két ház. Én ezt a házat szeretném majd egyszer felújítani magamnak és a jövőbeni páromnak, de nem tudom, hogy így ide költözne valaki és akarna-e így is családot alapítani. Viszont másik házat venni csak nagyon nagy plusz kiadás lenne, valamennyire feleslegesen, hiszen itt a ház. Szüleimmel egyébként ki lehet jönni, van persze, hogy rossz napjuk van, de az mindenkinél előfordul én úgy gondolom. Nőket kérdezném elsősorban, Ti eltudnátok képzelni hogy így éltek valakivel vagy túl zavaró lenne a helyzet?

2022. júl. 5. 13:01
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
85%

Biztos hogy nem!

Azt hogy jófejek azt te látod úgy! Nem biztos hogy a leendő párod is ezt mondaná majd


Vagy válaszd el a telket, és úgy éljetek ott

Vagy válaszd el a telket és add el!

2022. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
97%

Határeset, elvileg ki lehet jól jönni belőle, de teljesen azok múlik, hogy

- a két háztartás tagjai hogy jönnek ki egymással

- kerthasználat hogy van szabályozva

- tiszteletben tartják-e a szülők a ti magánszférátokat

- probléma esetén ki tudsz-e állni magatokért

2022. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 Kései Sirató ***** válasza:
93%
Nem lehet megosztani a telket és ezt a te házadat eladni?
2022. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
83%
Ismerve például a volt anyósomékat és hallva történeteket, nem, biztosan nem! Ennek sosincs jó vége!
2022. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ miylen ember anyos és apos.
2022. júl. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
65%

Soha!

Anyósokkal mindig csak a baj van!

2022. júl. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 Metionin ***** válasza:
84%
Kizárt. Ez alig különbözik attól, mintha egy háztartásban laknánk. Még azt is sűrű kompromisszumok árán viselném el, ha pár háznyira laknának.
2022. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
97%

En laknek igy, de csak mert anyosek szupercukik, imadjuk egymast, most is 5 perc setara lakunk egymastol. Kulcsuk is van a hazunkhoz, nekunk is az ovekhez, tehat ennyire jo a viszony, de soha nem allitunk be egymashoz keretlenul, mindig elore megbeszeljuk, stb stb.


De ezek mi vagyunk es nagyon szerencsesnek is erzem magam, mert rajtunk kivul egy part se ismerek, akik kijonnenek anyosekkal. Tehat necces.

2022. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
67%

Olyan feleség, családanya írt ki kérdést, aki a férjével a szüleitől nem messzi tanyán vannak. Nem egy ugyanazon, nem kell elhatárolni. Mégis tropa az egész, a szülők átjárogatnak, "segítenek", okoskodnak.


Szóval biztos, hogy nem élnék ott.

2022. júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Férfiként írom, hogy nem. Mi úgy éltünk. A nagyanyámék telke el lett választva és mi az üres telekre építkeztünk. A mama kb papucsban át tudott jönni, és jött is. Lemásoltatta a házkulcsunkat, és rendszerint akkor járkált át,amikor anyámék munkában, én meg iskolában voltam. Átkotort minden cuccunkat. Volt egy olyan eset, hogy hamarabb mentem haza mert általánosban lázas lettem és a konyhánkban kávézott a nagynénimmel. És amúgy a nagyi jófej. 31/f
2022. júl. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!