Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csinalnátok abban az...

Mit csinalnátok abban az esetben ha együtt kell élni egy háztartásba valamelyik szülővel és a férj nem bírja elviselni ? Ki lenne fontosabb ? Egy vita kapcsán ki mellé állnátok a saját szülő mellé vagy a társ mellé ?

Figyelt kérdés

#Szülők együttélés
2021. máj. 28. 23:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
társ mellé
2021. máj. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Alapesetben, egy ideális és sziklaszilárd kapcsolatban a társ mellé.

Na de tegyük fel, hogy nem vagyok biztos a kapcsolatban, gondolkoztam már sokszor a kilépésen, és/vagy érzelmi bántalmazás vagy neadjisten testi is volt már. Ilyenkor ez egy pont lehet az i-re és a családom mellett allok ki.

2021. máj. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Megoldanám a szétköltözést valahogyan. Nem mindegy, hogy egyikük szülője költözik a házaspár otthonába és ellehetetleníti az életüket vagy a fiatalok költöztek a szülő házába spórolás, idős ápolása vagy más célból és mégsem működik. Az menne, aki becuccolt a másikhoz. A férj mellett maradnék ilyen esetben.
2021. máj. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
99%
Akinek igaza van
2021. máj. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Személy szerint én addig alapból nem vállalnék be egy házasságot, amíg a jegyesemmel nincs egy saját helyünk. Én a helyetekben mindenképpen azon lennék hogy mihamarabb elköltözzek, hacsak nem felhőtlen a kapcsolat az anyóssal meg az apóssal. Ami azt illeti hogy ki mellé állj egy vitában: állj amellé, akinek szerinted igaza van az adott szituációban. Csak azért mert valaki a párom vagy a szülőm nem fogok neki automatikusan igazat adni. Ha valamit elszúrt a párod azt igenis mond meg neki. Ha az édesanyád az aki feleslegesen drámázik akkor meg neki mond meg a véleményed. Ha azt akarod hogy működjön az együttélés akkor muszáj ezeket kommunikálni.
2021. máj. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
54%
akinek igaza van, de vszinu jobban huznek a szuleim fele. 3,2,1... lepontozas.
2021. máj. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
35%
Nem értem amúgy ezt a nagy társfétist. A szülő állandó, mindig ott lesz az embernek haláláig, a társak viszont rohadtul ingatagak. Minden második házasság válással végződik, a fennmaradó 50%-ből meg 40% csak szimplán szar szükségkapcsolat. Ilyenkor költöznek vissza a szülőhöz a delikvensek, mert hirtelen rájönnek, hogy csak nem olyan rosszak ezek az öregek.
2021. máj. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

Függ a problémától és a kapcsolattól is,hogy ki mellé állnék.

Ha a kapcsolat jó,akkor törekedni kell a külön költözésre,mert nagyon ritka,hogy egy ilyen kényszerű együttélés működjön.

2021. máj. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30%

7-es! Ha egy nő haragszik az anyósára , anyós jelőltjére, a többi nő egyből azt írja, hogy puha kuki , anyuci pici fia a párod. Beszéljen a férjed a jó anyjával... . Szinte minden válasz hasonló.

Akkor most is legyen úgy! Tessék kiállni a párod mellett. Sőt ,anyóssal egy városba sem költözünk...

Ja ,hogy ebben az országban ez fordítva nem működik. Kettősmérce..

2021. máj. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%

Amellé, akinek igaza van, tökmindegy ki az.

Mondjuk ha a férjem nem akar anyámmal élni, akkor nem élünk vele, ahogy anyóssal se, ha én nem akarom. Ez az alap egy párkapcsolatban....

2021. máj. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!