Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Már úgy érzem belebetegszem....

Már úgy érzem belebetegszem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Élettatarsammal 2en keressük a pénzt nem segít senki. Ő jóval többet mint én. Az anyja és testvérei tudják, hogy jószívű és lehuzzák folyamatosan. Őt nem zavarja de amikor nekem kell valami akkor azt mondja be kell osztani meg, hogy sporoljak. A múltkor ment vissza térítés pénz és az állandó lakcimere de anyja felvette és elkoltotte. A testvérei is. Az egyik fuvart kér tőle állandóan ha ott vagyunk. A másiknak meg most született gyekereke.Persze, hogya párom legyen a keresztapa. Már jött is az üzenet hogy ilyen játékot szeretnék keresztapa. Nagyon osszevesztunk már nagy viták vannak köztünk. Szépen és csúnyán is beszéltem vele.
2022. júl. 20. 07:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%

Ha ugyanúgy adna neked is, akkor azt mondanám rendben van, de ez így nagyon jó.

Vagy nem tervez veled hosszútávra, annak ellenére, hogy együtt is éltek, vagy nem szeret eléggé. A nagyobb probléma akkor lesz, ha gyereketek lesz, ő meg ugyanúgy elhordja a pénzt.

2022. júl. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd ott.
2022. júl. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mióta megtudtam, hogy keresztapa lesz elmondtam a közös gyerekről mert én így nem szeretnék. Rossz érzést keltene a tudat is hogy ki vagyok szolgáltatva. Plusz van egy nagylanyom aki kollegista mamaval lakik mivel engem elvitt 300kilometerre az otthonomtól mert itt talált állást. Őt pl nem fogadta úgy el és nem érdekli mint a Szent családja.
2022. júl. 20. 07:44
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Na jó, látom, ez is egy hergelős kamukérdés.

Ha nem az, akkor szégyelld magad. Aranyból van a birsalmafejű, hogy otthagytad miatta a gyerekedet?

2022. júl. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
"Engem elvitt 300kilométerre"...én ha akarok megyek, ha nem akarok nem megyek.
2022. júl. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Innen tudunk megélni a lányom jöhene de nem akart mert ez egy szar város szerinte és felnőtt korú lesz nemsokara. Pár hónap
2022. júl. 20. 08:04
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Minek mentél vele?
2022. júl. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Mert itt van olyan munkahelye ahol jól kereshet
2022. júl. 20. 08:49
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Milyen dolog hogy elhagyott a gyermekedet a pasi miatt????minek szültél?ha utána elhagyod a gyereket és a hapsi nem szereti te meg a hapsut választottad szégyeld el magad de nagyon
2022. júl. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem tervezés kellene.
2022. júl. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!