Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemrég férjhez mentem, és...

Nemrég férjhez mentem, és messzire fogok elkerülni a szőlőfalumból. Miért sírok naponta majdnem fél órát kint a teraszon emiatt? Van olyan, hogy valaki annyira ragaszkodik a falujához, ha eliszik máshova belebetegszik?

Figyelt kérdés
Tudtam,hogy messze lesz, persze de nem gondoltam volna,hogy ezt így fogom megélni, hogy naponta ennyit sírjak az itt maradó emlékek miatt.
2020. ápr. 28. 19:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
89%
Nem laktatok együtt esküvő előtt?
2020. ápr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire messze?

Miért döntöttetek úgy hogy máshol éltek?

2020. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
14%
Mezőkövesd?
2020. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
71%
Nehéz a leválás a szülőkről, a szülő faluról/városról mert biztonság érzetet ad ha ott maradsz hogy anyu apu a közelben van és rögtön tudnak ugrani segíteni. Ez van fel kell nőni, és nem sírni emiatt. Én 18 évesen alig vártam hogy otthonról elkoltozzek, ráadásul a kis faluból a fővárosba majdnem 300kmre :) egy percig nem sírtam, pedig nem volt rossz kapcsolatom a szüleimmel, és azóta sem rossz, egyszerűen már piszkosul igényeltem a szabadságot és az önállóságot.
2020. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:

Ha nem bírom, legfeljebb tönkre megy a házasságom emiatt, nem tehetek róla.

Mindenki más, van aki élezi az új helyeket, helyzeteket van aki meg földhöz ragadt, és nehéz neki a leválás, vagy egyáltalán nem is megy. Utóbbi típus vagyok, ez van.


Nem, nem éltünk együtt előtte.

2020. ápr. 28. 20:00
 6/66 anonim ***** válasza:
94%
Esküvő előtt nem tudtad ezt magadról?
2020. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:
Honnan tudtam volna, ha nem éltünk együtt?
2020. ápr. 28. 20:02
 8/66 anonim ***** válasza:
80%
Csak azért vett feleségül, hogy végre kiszakítson otthonról? Eddig miért nem jutott eszedbe, hogyha parkacoslatot akarsz, akkor ki kell próbálni milyen vele élni? Ezek szerint jobban szereted az otthoni kényelmet, mint a férjedet?
2020. ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
78%

Én, pont ezért vallom, hogy esküvő előtt igenis együtt kell lakni. Dehát veszett fejsze nyele.

Felvetetted már a ferjednek a hazaköltözést?

2020. ápr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
84%
Hány évesek vagytok? Miért nem költöztetek már rég össze?
2020. ápr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!