Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Már belebetegszem, vagy csak...

Már belebetegszem, vagy csak én gondolom úgy hogy ez kicsit sok?

Figyelt kérdés

Nem tudom túltenni magam a történteken. Férjemmel 4 éve vagyunk együtt, 2,5 éve vagyunk házasok és van egy 2 éves kisfiúnk!

A gond, hogy apósom (szegény februárban) elment... és Anyósom egyedül maradt a házukban és hiába laknak egy faluban a Sógorommal, alig látogatja de ez mindig így volt. A felesége már kivonta magát a forgalomból, sosem megy át de a sajat családjával minden nap beszél és találkoznak, ott alszanak, együtt nyaralnak, ajándékoznak! Ő szerintük az normális, hogy a másik családban mikor volt esküvő 100 ezret vittek ajandékba plusz a meghívókat is ő intézték, nálunk 10 db kaparós sorsjegy volt az ajándék amivel 3600 ft-ot nyertünk úgy hogy abból 2 amúgyis le volt kaparva!

Még több száz ilyen példa van de a legfájóbb, hogy amíg meg nem született a kisfiunk addig mi mentünk a Sógoromékhoz az totál természetes volt nekik ők sosem jöttek fel Anyósomékhoz mert ha hazamegyünk akkor ott pakolunk le és ott vagyunk. Mióta megszületett jópárszor voltunk otthon és már 3.-4 látogatás után irtak hogy hogy képzelrm hogy mindig nekik kell jönni és én hányszor voltam magamtól stb. Németországban élünk, minden szabadságünk ott töltjük, ez a hála.

Azt hiszik mi tele vagyunk pénzzel de hogy úgy rendesen.

Egyszer foglsltunk egy wellnes hétvégét mert még oda se jutottunk el és Anyósom kitert a hitéből, hogy ez minek kell nekünk, meg hol? Meg hogy miért???

Mindig éreztem hogy Apósom szeret csak de mikor ezt jeleztem a férjemnek azt hitte, hogy csak nem akarok menni hozzájuk mert ők tényleg falun laknak ahol semmit nem lehet csinálni mi pedig az én családom városban 130 arrébb.

Mindig fárasztó így menni, hogy itt is ott is legyünk és mindenkinek megfeleljünk.

Férjem nem keresi a testvérét mert régen is ha csörgött a telefon már tudta hogy pénz kell. 1,5 évbe telt mire visszaadtak 90 ezer ft-ot és közben mindenhol voltak mi egy hétvégét nem tudtunk eltölteni sehol (NEM pénz miatt) ez Anyósom szerint tök rendben van meg az is hogy mikor úgy döntöttünk visszakérjük a pénzt akkor Anyósommal átvételi elismervényt irattak alá.. undorító!

És sorolhatnám még!

Biztos hogy én és mi is hibáztunk de nem tudom miben. Az esküvőnkön egyértelmű volt a férjemnek hogy a testvérét kéri tanunak erre mikor felhívta félvállról annyit mondott: Biztos..!

Utána hallottuk hogy el se akartak jönni! Stb.. de ami az ire a pontot feltette az az hogy pár napig a férjem dolgozott én előre mentem hozzájuk, és utolsó nap mikor már a férjem indult volna haza hozzánk akkor Anyosom kimutatta az igazi énjét őrjöngve üvöltött velem, szídta a családomat, még a férjem is a saját fiát, és ezek után úgy döntöttem átmegyek "hozzánk" a városba a nénjémék elvittek mielőtt agyvérzést kapok az Anyósomtól. Ezt az hozta ki belôle hogy a nénjém a kislánya és a férje úgy gondolták eljönnek meglepni a kisfiamat szülinapja alkalmából. 1-2 órát lettek volna ott. Elkezdte szídni őket mikor meghallotta aztan az egész családomat, földhöz vágta amit főzött meg a fakanalat is, a 2 éves kisfiam sírt mert megijedt és nem hagyta abba közölte tőlem kap agyvérzést és mindent mondott amit el lehet képzelni és még ő közölte hogy a férjem ne is hívja és vége a skypeozásoknak! Stb..

Hozzá kell tenni úgy üvöltött velem hogy először csak pislogtam és hallgattam meguntam akkor visszakiabáltam neki és még a 2 éves unokahugom is a szájára vette. Én voltam a sz.r hogy ezek után nem maradtam hogy másnap 3-asban ott üljek és sütit ezyek a kisfiam napján...



2017. júl. 27. 12:28
1 2
 1/11 acelsziv ***** válasza:
95%
Te érted is ezt a zagyvaságot, amit összehordtál?
2017. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon sok mindenbe belekaptál , próbáld meg csak a lényeget leírni , mert így nem tudunk segíteni .
2017. júl. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
örülj neki hogy anyós maga mondta hogy nincs kapcsolat, így megszabadultál egy nyamvadt családtól. Férjed meg azt csinál velük amit akar,de te végre kihúzhatod magad ez alól.
2017. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Én abba betegszem bele, hogy nem tudsz megfogalmazni egy kérdést, és a vesszőkkel haragban állsz, mert kb. sehol sincs és így aztán végképp érthetetlen, amit írtál.
2017. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyóssal csak ti foglalkoztok a sógor és családja le se sz@rja és mégis ti vagytok a rosszak?anyós nem birja elviselni ha nem sak vele foglalkoztok mikor hazajöttök mo.-ra. Ha sógorék szórják a nemlétező pénzüket az oké de ti ne flancoljatok. Én kb ezt vettem le.

Szerintem hagyd a francba ő tesz neked szivességet ha nem keres titeket többet.

2017. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő kommentet!
2017. júl. 27. 14:07
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg elég zagyva amit írsz, de a lényeget kiszűrtem belőle. :)


Egy nagy hibát követtetek el, de nemcsak ti, hanem kvàzi mindenki belefut, aki külföldről làtogat haza. Nem kötelező ilyenkor a rokonlátogatás és a napokig nàluk csücsülés úgy hogy ti semmit nem tudtok csinàlni. Mi is belefutottunk ebbe! Azóta kiveszünk egy szobát valahol a közelben, egy-egy napra elmegyünk a rokonsàghoz, majd "nyaralunk". ;)

2017. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem könnyű követni, de van férjed, van gyereked: ez a család. A többiekkel miért kell ennyit foglalkozni?

Főleg, ha távol éltek, Németországban.... egy-egy képeslap az ünnepekkor és csá.

2017. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok a kesze kuszaságért csak már régóta ez van és ezzel kelek ezzel fekszem, és már úgy felmegy a pumpa, hogy se írni sem gondolkodni nem tudok tőlük :(
2017. júl. 27. 14:54
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Bocsi de en leragadtam a kaparos sorsjegynel 😂😂😂😂
2017. júl. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!