Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szeretném megkérdezi,hogy ti...

Szeretném megkérdezi,hogy ti mit gondoltok erről és hogy mi tèvő legyek ?

Figyelt kérdés
volt egy házasságom abból született egy kislány aki most 4 éves. Jelenlegi párommal a családja miatt úgy érzem nem fog működni nekünk. Az én országomból elmentem 3 hónapra hozzájuk xy országba hogy életet kezdjünk. A kislányomat otthon hagytam anyámmal, még én dolgoztam addig vigyázzott rá. Itt jöttek a problémák az anyóssal. A jelenlegi élettársam azt mondta van pénze életet kezdeni házat ki venni stb menjek és csináljuk . El is mentem de pénz nem volt mert a párom azt mondta az anyja elszedte tőle. Aztán az volt a baj hogy mi külön szeretnénk menni lakni, azt mondta nekem az anyós szégyelhetem magam milyen menyecske vagyok , más menyecske ragaszkodik az anyósához nem pedig megyen el tőle lakni. Én csak egy családra vágytam hogy legyen lakásunk és hogy èljünk boldogan a kislányommal és a párommal. Akármilyen lehetőséget meg fogtunk az anyós és a sógornő nagy cirkuszokat kreàlt és engem hibáztattak mindenért. Aztán ki dobott engem a házból. A földön csúszkált az anyós azt mondta soha nem hagyja a fiàval legyek, a fia nem fog engem el tartani, a kislányom nem az övé. Le átkoztak engem, le szidkozóttak, le kurváztak, a családomat le hordták akikkel még nem is találkoztak, nem ismerik egymást. A párom úgy döntött hogy vissza utazunk az én országomba és megpróbáljuk ott mert állítólag ő nemtudott fel egyenesedni az anyjàtól. Az utazás napjáig ment a cirkusz az anyós mindennap fújjta magáét a páromnak,hogy egy kutya nekem, annyit fog sírni mint a zápor eső. Hozzà teszem hogy olyan menyecske voltam aki fel kelt le ment hozzájuk mostam, főztem, takarítottam, nem mozdultam mellőlük nem hagytam őket magukra, és mai napig egy szóval sem sértettem meg őket !!! Miért érdemlem ezt ? A párom pedig nem bír el szakadni megalàz engem. Haza jöttünk én hozzám, itt pedig titokba a párom írt az apjának vegyen neki jegyet mert megyen vissza! Az apja azt mondta vesz neki jegyet de csak neki !!! Úgy érzem nem lesz jövőnk

2022. júl. 24. 07:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek szavak arra mikor egy any a fsz miatt hátrahagyja a gyermekét..
2022. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"titokba a párom írt az apjának vegyen neki jegyet mert megyen vissza!"

Hát csak menjen! Örülj neki, ha vége lesz ennek a kálváriának és végre nyugodtan nevelheted a gyerekedet.

2022. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%
Megkérdezhetem, hogy melyik a te országod és melyik a palidé?
2022. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%

"melyik a te országod és melyik a palidé?"

Mi függ attól? Így is úgyis veszett ügy, jobb is, ha vége lesz.

2022. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
86%

"Haza jöttünk én hozzám, itt pedig titokba a párom írt az apjának vegyen neki jegyet mert megyen vissza!"


Szerintem itt már tök mindegy, hogy te mit tegyél, mert a pasid már döntött.

Meglesz a jegy és húz el a családjához, te meg maradsz ahol vagy, magyarán ELHAGY.

Ennyi! A döntés nem a te kezedben van.

2022. júl. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Csak azért kérdezem, mert a csaj biztos nem itt él, mert a nyelvhasználata nagyon fura, de akkor miért kérdez itt?

Vagy itt él és alsóbb osztálybeli, akkor meg milyen országba menekül innen a pali.

Tényleg nem lényeges a kapcsolatnak már annyi, de engem azért érdekelne, ha már így megosztotta a magánéletét, ezt is megírhatná.

2022. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
78%
Engem is érdekelnének az országaitok.
2022. júl. 26. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
38%
Soha nem kapunk választ, raadádul engem sźarrá pontoztak...
2022. júl. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!