Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez normális, hogy így érzek?

Ez normális, hogy így érzek?

Figyelt kérdés
Most vagyok a 29. hétben, veszélyeztetett kismama vagyok. Az anyósom, vagy a sógórnőm állandóan nálunk vannak, hogy segítsenek és figyeljenek rám, mert már kétszer is elájultam házimunka közben. Tudom, hogy jó szándékból jönnek, de egyre jobban zavar az, hogy a figyelem középpontjában vagyok. Anyukám sajnos már nem tud jönni segíteni és ez is zavar. Ez normális, hogy egyre feszültebb vagyok. (?) Szinte nem engednek semmit se csinálni a saját otthonomban, mondván, hogy a baba biztonsága az első.
2022. júl. 25. 16:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%
Bizony hogy normális, piszkosul rád telepedtek.
2022. júl. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiába vagy veszélyeztetett terhes . Hagyod hogy segítsenek vagy veszélyeztetni szeretnéd a babát ?
2022. júl. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Az nem zavar, hogy segítenek, csak az, hogy ennyire a központba vagyok. Sose szerettem ezt.
2022. júl. 25. 16:26
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Megértem, én sem szeretem. De most már hálát adnék, ha valaki csak pár órára jönne segíteni a 2 kicsihez. Szerintem te is használd ki. Ne foglalkozz annyira velük. Pihenj, olvass, nézz filmet, ha van valami kreatív hobbid, rajz, festés. Kösd le magad, most csak ti vagytok a fontosak.
2022. júl. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%
Addig oké hogy segítenek, de nem kell falkában a nyakán lenni. És nem kell állandó jelleggel ellenőrizni.
2022. júl. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Elhiszem, hogy néha tehernek érzed őket. Ugyanakkor én szívesen bevállaltam volna hasonló szitut, mikor a gyermekemet vártam. Nekem 5 hónapig bent kellett feküdnöm a kórházban. Hidd el, a te helyzeted sokkal jobb.
2022. júl. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
39%
Az orvostól kérdezd meg, hogy mit csinálhatsz, ezt nem ők döntik el. Amit csinálhatsz, azt te csináld. Ebben pluszban még az is baj, hogy egyrészt hálásnak kéne lenned, és rossz viszony esetén felhánytorgathatják, másrészt a nyakadon fognak maradni szülés után is. Akkor pedig az első hetektől eltekintve már nem szabad hagyni. Hogy van egész nap idejük?
2022. júl. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
12%
Engem is bántana, ha az anyám leszarna, és az anyósom lenne anyám helyett az anyám.
2022. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Ezt a durva rágalmat meg miből szűrted le, 8-as?
2022. júl. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
11%
Ő írta. Lefordítottam magyarra. Mondom, engem is bántana, maximálisan megértem.
2022. júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!