Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miert kivetelezik az anyos a...

Miert kivetelezik az anyos a menyei kozott?

Figyelt kérdés
2022. aug. 7. 17:15
1 2
 11/16 Leveltetu ***** válasza:
45%
#1 3,14csa. Meg mindig siirok. Naggyon jo. :))
2022. aug. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert az egyik közelebb áll hozzá, mint a másik. Lehet a személyiségük jobban passzol, vagy az egyik meny kedves a másik nem 🤷🏼‍♀️. Senki sem tudja, pláne ennyi infóból.

Az meg, hogy "majdnem elváltak" nem ok arra, hogy örök haragot tartsanak, pláne ha amúgy jóban voltak, esetleg az anyuka belátja, hogy a fiának is van vaj a füle mögött.

2022. aug. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
86%
Mi már elváltunk a fiával de ettől függetlenül még mindig a menyének szólít. Pusztán azért mert mindig is jó volt a viszonyunk és én közelebb álltam mindig is hozzá mint a másik menye.
2022. aug. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Mikor anyossal egyutt eltek ,nekem panaszkodott rola, mikor elkoltoztek szinten !

Mikor meg majdnem elvaltak azt csiripeltek a madarak hogy felrelepett ,marmint a meny !

2022. aug. 8. 11:18
 15/16 anonim ***** válasza:
60%
Azért mert minnél jobb vagy annál rosszabb...
2022. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
38%
Nálunk pl azért, mert teljesen masok, vagyunk, a masik menye sokkal jobban hasonlít ra. En nem gondolom, hogy a férfit ki kell szolgalni, ele rakni a kajat, mindent megcsinalni helyette. O igen. Szerintem minden dolog 50-50%. Anyós szerint nem. Hat voltak is erről vitaink, mikor még otthon voltam a gyerekkel. Azt mondta, gondoljak bele milyen nehéz lesz munka mellett megcsinalni mindent. Na mondom persze, fifty fifty. Ez nem nagyon tetszik neki. Sot teljesen máshogy elunk, ami neki nem tetszik, bezzeg a masik menynel. Az o gyerekekit is sokkal jobban szereti.
2022. aug. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!