Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Barátom anyja csak gyűlölkozni...

Barátom anyja csak gyűlölkozni tud, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátom anyja folyamatosan olyanokat írkál rólam hogy minek vagy azzal a b***s k****val, és ez nagyon rosszul esik a barátomnak. Nem tudja elfogadni, hogy már velem él és nem vele. Nagyon kelletlen a barátomnak is, nagyon sokszor kiállt mellettem és össze veszett az anyjával de ugyanúgy szíd. Lassan már gyomorgorcsom van emiatt. Lehet, hogy én nem kezelem jól a dolgot, túl reagálom stb. Kérdés hogy mit csináljak? Nagyon messze élnek tőlünk hála istennek, de megkeserítik az életünket. Egyszer már eljátszottam azt hogy önző módon el akartam tiltani a barátom az anyjától, ezen nagyon össze vesztünk. Tudom ilyet nem lehet csinálni. Az a baj hogy én nagyon magamra veszem a dolgokat és az is fáj hogy tök kellemetlen ez az egész a barátomnak és hiába kéri meg hogy fejezze ezt be, leszarja hogy a barátomnak mi jó, hogy boldog mellettem, csak a saját érdekeit nézi.
2022. okt. 1. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell vele foglalkozni, ennyi a titok, írja a dolgait akkor írja, nem kell rá reagálni se, aztán meg van oldva, úgy is messze van.
2022. okt. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
"Azért vagyok egy b...s k...vával anya, mert a pasik mindig olyan nőt keresnek, mint amilyen az anyjuk"
2022. okt. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

"Egyszer már eljátszottam azt hogy önző módon el akartam tiltani a barátom az anyjától, ezen nagyon össze vesztünk."


Ezen is el kéne annyit gondolkodni, ha már az a kérdés, mit tégy.

Mint meny, akit utál az anyósa, azt tanácsolom, hagyd, menjen az anyjához, ha akar, eltiltani tényleg önzőség lenne. (Más kérdés, miért nem áll fel, és hagyja ott, vagy nyomja rá a telefont, amikor ilyet mond rólad)

Neked nem kell menni, és nem is ajánlatos. Minek? Ne szívasd magad. Mást nem kell tenned. Ignoráld, a párod ha beszél róla, kérd meg határozottan, hogy beszéljen másról, mert téged ő nem érdekel.

2022. okt. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Nézd, azzal, hogy a barátod továbbra is tartja a kapcsolatot az anyjával, akkor annyira azért nem zavarja, hogy le büdös k...-zik téged. Ha zavarná, akkor már megmondta volna neki, hogy vagy abbahagyod, vagy ne zaklass soha többé. És telefonszám csere, email a spamok közé, nem kommunikálni vele még karácsonykor sem.

Az, hogy "nagyon sokszor kiállt melletted" az nem jelent semmit, mert az anyja ugyanúgy folytatja. Ha kiállt volna melletted, akkor már nem tartaná a kapcsolatot az anyjával semmilyen módon.


De nem áll melléd, és ezen kellene elgondolkodnod.

2022. okt. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Minek foglalkozol velük, ha messze élnek? Nekem két utcára laknak és páromnak diplomás embert szerettek volna. Én meg szakmunkás vagyok. Akit ki néztek neki négyszer nősült mindenhol hagyott gyereket. Ne problémáinak nézd a dolgot , hanem erősnek hogy meg több szeretett adj a párodnak. Akkor ő is jobban fog szeretni. Szerelem kell semmi más. Nálunk az működik 20 éve.
2022. okt. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem lennék együtt olyan emberrel, aki simán elnézi az anyjának hogy le kvázik.
2022. okt. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak tudjátok barátomnak nincs családja, az anyja az egy aki van neki és ő is ilyen. Ő nevelte fel, nála lakott 26 évig, stb. Nem várhatom el hogy ne beszéljenek többet.
2022. okt. 2. 14:25
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
az én apám egyszer fikázta le a pasimat (az nem tetszett neki, hogy nem presztízsszakmája van) teljesen normális szavakat használt, én mégis felálltam és nem látott fél évig. csak miután bocsánatot kért. azóta nem fikázott nekem senkit. ezt nevezik úgy, hogy kiállsz a párodért.
2022. okt. 3. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!