Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Családi vacsi vitába torkolott...

Családi vacsi vitába torkolott. Tényleg én voltam a hül.e?

Figyelt kérdés

Anyósék meghívtak vacsira. A vacsora közben (mint mindig)a politikára került a szó. Anyósék nagy kormánypártiak, én pedig nem.

Addig, addig mondták a magukét, még csak kihozták belőlem hogy beszáljak a beszélgetésbe. Nyilván én teljesen más nézőpontokat adtam elő, ami nekik annyira nem tetszett hogy már a férjem látta hogy ebből vita lesz, így közbevágott hogy mostmár fejezzem be.

Nem emeltem fel a hangomat, teljesen normálisan mondtam el hogy miben nem értek egyet. Após már emeltebb hangon kezdte el a magyarázkodást, mikor a férjem szólt. RÁM, felém fordulva mondta.

Otthon meg szinte kiabált hogy minek megyek bele ebbe, ha úgy is tudom hogy vita lesz. Én csak kötözködni akartam a szüleivel.

Inkább csendben végig kellett volna hallgatnom a dolgokat.

Jobb lett volna ha hallgatok?



2022. okt. 13. 10:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
84%
megihletett a kaparászós csaj?
2022. okt. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
91%
Van aki elfogadja más véleményét,érvelését,vanaki nem,szerintem, aki nem fogadja el,hogy az ő véleményén kívül másoké is lehet esetleg helyes,kár kínlódni :-)Saját tapasztalat,főleg idősebbekkel,vagy anyósékkal :D
2022. okt. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:

Igen. Arról jutott eszembe.

Talán a férjemnek volt igaza h rám förmedt.

2022. okt. 13. 10:47
 4/65 anonim ***** válasza:
81%
okos ember kilátástalan, értelmetlen dolgokba nem kezd bele. Azon kívűl, hogy összebalhéztatok a férjeddel , történt valami? Nem. Látható volt előre? Igen. Volt értelme? Nem. Akkor minek csináltad?
2022. okt. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 Kései Sirató ***** válasza:
88%
Öregekkel nem érdemes vitázni, úgyis mindent jobban tudnak. Én csak rájuk hagyom és kész.
2022. okt. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 steven95 ***** válasza:
94%

Nem voltál hülye, inkább csak másként kell esetleg legközelebb lekezelni.


A férjed ha csak veled kiabált az sem jó hozzáállás a részéről, megkérhette volna a szüleit, hogy fejezzék be a politizálást.


A te részedről pedig a legjobb reakció szerintem, hogy ugyanúgy felhívod a figyelmet, hogy ne politizáljunk, úgyis máshogy látjuk. Tidzteljék a politikai vélemenyed azzal, hogy abbahagyják a CSALÁDI ASZTALNÁL A POLITIZÁLÁST, mert nem ezért jöttél ide. stb. A lényeg,hogy úgy legyél a véleményével elutasító, hogy Te nem fejted ki a sajátodat, a férjed meg szóljon rá a szüleire legközelebb.

2022. okt. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:

Mert nekem is van véleményem. Miért ne mondhatnám el?

Attól mert nem egyezik a véleményem apósoméval, még nem velem kellene kiabálni itthon. Mi több rám szólni ott h fejezzem be.

2022. okt. 13. 10:57
 8/65 anonim ***** válasza:
19%
Kamu, troll, jelentsétek.
2022. okt. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:

Azért mert egy másik kérdésről eszembe jutott hogy hasonló történt már nálunk is?

Szerintem ez, még nem = a trollsággal.

2022. okt. 13. 11:13
 10/65 anonim ***** válasza:
87%

Én kormánypártiakkal nem bocsátkozom vitába. Semmi értelme felidegesíteni magam. Persze ennek megvolt az előzménye, régebben én is vitatkoztam. Mostanra megtanultam, hogy agymosottakkal nem állok le. Az én családom (már ami megmaradt belőle) csont fideszes, úgyhogy kerülöm a témát.

N

2022. okt. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!