Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi lehet a megoldás egy ilyen...

Mi lehet a megoldás egy ilyen szituációban?

Figyelt kérdés

Anyósom sokszor a férjemet ugráltatja minden apróságért, mert apósom egy nagyon lusta ember és semmiben sem képes segíteni anyósomnak. Így szegény anyósomnak nincs más választása, mint hogy az egyetlen fiát, a férjemet zargassa minden olyan dolog miatt, amit amúgy apósom is megcsinálhatna vagy segíthetne benne. A helyzet az, hogy egy telken, külön házban lakunk, kerítéssel elválasztva. Tudom, költöztünk volna messzebbre... sajnos csak erre volt lehetőségünk, szóval mostmár mindegy. Viszont így akár anyósom egy bevásárlás után is képes kirángatni otthonról a fiát, hogy segítsen becipekedni, mert ugye apósom nem segít. De ezer ilyen dolog van, amiért a férjem van ugráltatva. Nem tudom mi lehhe, ha messzebb laknánk...

Na most én egyáltalán nem utálom anyósom ezért, nem is haragszom, hiszen egyértelmű, hogy ha segítségre van szüksége, akkor hív valakit, és mivel nincs más lehetőség, a fiát hívja, de ez így senkinek sem jó, nagyon kényelmetlen. Apósom nem fogja felemelni a s.ggét soha.


2022. nov. 16. 07:31
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
26%
Elég baj, hogy egy telken lakva nem látod meg, hogy hurcolkodik be a kocsiból és szólnia kell. Én pl simán elmegyek a saját anyám helyett is, anyósom helyett is bevásárolni, ne nekik kelljen mászkálni. Túlélem.
2022. nov. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
24%
Ahogy az első írja. A megoldás az, hogy nem külön vásároltok be, hanem egyszerre, és amit nekik vettetek beviszitek nekik.
2022. nov. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:

"Elég baj, hogy egy telken lakva nem látod meg, hogy hurcolkodik be a kocsiból és szólnia kell."


Nagy a telek, el lett felezve, mi hátul vagyunk, anyósomék elől. Nem látom.

2022. nov. 16. 08:10
 4/60 anonim ***** válasza:
75%

Jaj, na ki gondolta volna, hogy egy telken laktak.... El kell költözni, és kész. Vagy elviselni, hogy ezzel is járhat, ha a szülők finanszírozzák meg a lakhatást.


Nem tudom, miért nem megoldás albérletbe mennj vag saját lakást venni, ahogy mások is teszik.

2022. nov. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:

"A megoldás az, hogy nem külön vásároltok be, hanem egyszerre"


Nem tudjuk az életünk minden pontját összehangolni. Meg nem is akarjuk.

2022. nov. 16. 08:11
 6/60 A kérdező kommentje:

#4

Nincs rá pénzünk.

2022. nov. 16. 08:12
 7/60 anonim ***** válasza:
35%

Akkor így jártatok. Bár nem tudom, ha másnak van rá pénze, nektek miért nincs?


Tanuljatok, képezzétek magatokat, keressetek jobb munkahelyet sírás helyett.

2022. nov. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:
Nem tudom anyós hogy oldaná meg egyébként, ha nem lennénk kéznél. És itt most nem csak a szatyrok becipelésére kell gondolni, hanem minden sz.rra. Pl elromlik a csap, leszakad egy polc, apósom nem csinálja meg, lusta. Akkor egy másik városból rohangálhatnánk át.
2022. nov. 16. 08:14
 9/60 anonim ***** válasza:
71%

A segítség kellett, ti meg nem akarjátok visszaadni a segítséget.


Ha nem lett volna anyósodéknál a ház, ahova költözhettek, hol lak!átok most?

2022. nov. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:

#7

Mert mi csórók vagyunk :)

2022. nov. 16. 08:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!