Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Itthon vagyok a babánkkal,...

Itthon vagyok a babánkkal, közben tanfolyamra járok. A férjemnek nagyon fárasztó ez, ti lemondanátok a tanfolyamot?

Figyelt kérdés

Eddig anyósom segített neki, de most kapott munkát így nem tud jönni.


Heti 3x van a tanfolyam, a munkahelyemmel egyeztetve jöttem el rá, így később magasabb fizetésért tudok visszamenni. De ha nem, akkor is könnyebben tudok majd elhelyezkedni.


A lányunk 8 hónapos, a férjem programozóként dolgozik, nem túl stresszes a munkája. Alkalmanként 3 órát vagyok távol (18-20 a tanfolyam, plusz utazás).


2015. szept. 29. 10:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Nem mondanam le, ennyi aldozatot ő is hozhatna ... Végülis az ő gyereke is , 3 óra nem öli meg
2015. szept. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Konkrétan mi olyan fárasztó a férjednek?

Nekem a heti 3 óra nem tűnik olyan soknak.

Nem mondanám le, főleg, hogyha ezen múlik a jövőbeni fizetésem.

Meddig tart még a tanfolyam? Gondolom, nem örökké :) Ezt az átmeneti időszakot biztosan ki lehet bírni.

2015. szept. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%

Nem mondanám le a tanfolyamot, férjednek bármilyen fárasztó is. Közös boldogulásotokért csinálod, neked is fárasztó, férjed pedig addig is gyakorolhatja apai hozzáállását.

Csak nyafogás, kifogás, hogy fárasztó. Na és? Kibírja.

2015. szept. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%
Nem mondanám le.
2015. szept. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
nem. akkor arra a 3*3 órára hivnek egy bébi csőszt, anyagilag nem lenne olyan sokba. de igazából közös gyerek. nem értem, hogy a párodnak nincs kedve rá vigyázni, vagy nem tud mert pont akkor dolgozik?
2015. szept. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
98%

Ha úgy érzed, fontos neked a tanfolyam, hogy a munkádban fejlődj, semmiképpen se mondd le! Ha most nem beszéletek ezt át és már most a házasságod elején elkezded az önfeladást, abból nincs kiút és később megbosszulja magát.

Az apaság pedig nem abból áll, hogy időnként gügyög egy kicsit a gyerekkel amikor neki úgy tartja a kedve.

Gyakorló 3 gyermekes apaként mondom, hogy ha neki "fárasztó" foglalkozni a gyermekével, akkor valahol belül még éretlen az apaságra. De kénytelen lesz belejönni. Tök jól el lehet tölteni egy babával az időt, ha az ember tudja, hogy mit miért csinál. Talán ha megtanítod neki a dolgokat, megjön hozzá a kedve.

Amúgy meg azt üzenem neki, hogy pont ez az az idő amit ha kihagy, később a falba fogja verni a fejét miatta. (Már ha egyébként szereti a gyerekeket.) Mert olyan gyorsan felnőnek, hogy nem győzi majd kapkodni a fejét.

2015. szept. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem dolgozik olyankor, csak fáradt.


Ismeri a napi rutint, mit eszik, mit szeret játszani, mivel lehet megnyugtatni.

2015. szept. 29. 10:42
 8/20 acelsziv ***** válasza:
94%
Menjem már. Én szeretem, ha a párom kimozdul a baba mellől és vannak apa -baba estéink. Tök jól elvagyunk.
2015. szept. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
98%

inkább örülne, hogy képzed magad és később több pénzed lesz.

ennyit igazán megtehetne. az ő gyereke is, nem?

2015. szept. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
98%
Le ne mondd!
2015. szept. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!