Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nyeljem le, hogy a barátnőm...

Nyeljem le, hogy a barátnőm apja folyton okoskodik a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Az öreg tízen akárhány éve dolgozik karbantartó villanyszerelőként egy gyárban, én pedig csak idén kerültem oda, mint pályakezdő villamossági és gépészmérnök. Véletlenül pont úgy alakult, hogy az ő részlegére vettek fel, és most úgymond a felettese vagyok. Szakmai szempontból az öreg meglehetősen gyenge, trehányul végzi a munkáját, inkább csak "jóvanazúgy" kontárkodásnak nevezném. Teljesen alap dolgokat rosszúl csinál, például alulméretezett vezetékeket használ, ami egyébként veszélyes is.

Múlthéten például fél napig egy gép beüzemelésén dolgozott, aztán mikor megláttam akkor mondtam neki, hogy úgy nem lesz jó és kezdje előről. Ekkor felháborodva nekem állt, hogy én ne oktassam ki a villanyszerelésről, mert ő már 20éve ezt csinálja, én pedig csak most kerültem oda bla-bla. Végül mégis újrakezdte, de nem ismerte el, hogy igazam volt.



2022. nov. 19. 09:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%
Milyen részlegen dolgozik egy karbantartó? Csak mert apu is az volt, nem kicsi cégnél, és az egész telep a keze alatt volt, a karbantartók nem voltak kiosztva részlegekre. Ráadásul ugye ha a felettese vagy, akkor is eddig is volt felette más szakember, ezek szerint hagyták, hogy ne szabvány szerint dolgozzon és használjon anyagot?
2022. nov. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező, te szerencsétlen 😂

Legalább olvasnál utána. Nincs az a villamosmérnök, aki villanosságinak nevezi 😂.

2022. nov. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
29%
Ez még aztán a világ legértelmetlenebb hozzászólása: miután az én szülőn olyan gyárban dolgozott, ahol a karbantartók nem részlegenként voltak, akkor tehát olyan gyár, ahol másképp szervezték, nem létezhet. :D :D :D
2022. nov. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
64%

És az eddigi főnöke elfogadta a munkáját? Nyilván. De persze te mindent jobban tudsz mint villamossági és gépészmérnök (wtf?)


Tesóm villamosmérnök. Soha nem hagyta el a száját az a szo, hogy villamossági mérnök.


Kamu

2022. nov. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%
#9: ha az okoskodás, akkor az "após" szemszögéből nézve az is okoskodás, hogy a kérdező megmondja neki, hogy nem jól csinálja.
2022. nov. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
87%
A kérdező tuti nem mérnök. Úgy nem hogy a saját szakmája nevét sem tudja.
2022. nov. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
86%
Elenyésző számban biztos előfordul, hogy egy villamosmérnök elvégzi a gépészmérnökit is, vagy fordítva, de az egészen biztos, hogy egy cég sem keres egy személyben villamos- és gépészmérnököt és nincs is sehol ilyen pozíció.
2022. nov. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
95%

Ha igaz, ha nem ez a kérdés, de az élet produkálhat ilyen helyzetet.

Én 100 %, hogy nem mennék olyan munkahelyre, ahol az apósom főnöke lennék.

De az ilyesmi általában tilos is, részrehajlás miatt.

2022. nov. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igaz.


Vagy villamosmérnök vagy, vagy gépész. A kettőt nagyon ritkán végzi el bárki is, olyan pozíció nincs, ahol a kettőt EGYÜTT keresik, ugyanis teljesen más a két szakág.

2022. nov. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!