Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennétek? 5 éve vagyok a...

Mit tennétek? 5 éve vagyok a párommal. Külföldön dolgozunk (vagyis én már nem dolgozok mert terhes lettem). Apósom másfél éve lakik nálunk, mert az előző Munkahelye nem volt jó. A többi lennt.

Figyelt kérdés
Már eddíg is zavart hogy nem száll bele az albérletbe számlákba kajába stb, de most hogy jön a baba még jobban idegesít hiszen mi is anyagi gondokkal kűzdünkElőször normálisan próbáltunk vele beszélni, hogy mivel dolgozik segítsen ő is de ez egy kg cukorral a részéről ki is merült. Most már hónapok óta nem dolgozik, mert volt egy vitám vele és azt mondta felmond és haza megy. Felmondott de azóta is itt van. Munkanélkülin van, egésznap itthon van ő is de semmit nem segít. Soha meg nem kérdezi hogy hogy van a leendő unokája. Én már nagyon szeretném hogy haza menjen mert nem akarok feszengve élni. Nem akarok bunkó lenni mert a párom szereti az apját és ezzel őt is bántanám, de így se mehet tovább.

2014. jún. 5. 14:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Kerek perec mond meg a párodnak, hogy intézze az ügyet. Hogy nem sül le apósod képéről a bőr! Kiakadva olvasom. Én nem hagynám annyiban és igen, "bunkó" lennék és minden nap elmondanám a drága apósnak, hogy menjen haza, a szemébe. Ha kell, minden nap ezen vitáznék vele-jó, most terhes vagy, nem kéne felidegesíteni magad, de valamit kell tenned. Ha látná a párod, hogy minden nap ezért veszekszel-nem csak vele, hanem apóssal is, akkor talán lépne valamit. Ha erre se lép, mond meg neki: választhatsz: vagy én, vagy ő. Ez így nem normális, nem élősködhet rajtatok. Addig nyúzzad érte a párod, míg nem hajlandó lépni. Én legutolsó lépésként még azt is megtenném, hogy egyszerűen közölném vele, hogy na, most veszem meg a repjegyét hazafele. És meg is venném.
2014. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a pároddal kell megbeszélni.


Ha anyagi problémáitok vannak, akkor nem értem, hogy miért tartja el az apját, aki ráadásul azért lett munkanélküli, mert felmondott?!?!?

2014. jún. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A párom azt mondta hogy nem is kérdés hogy engem választ,de mégse tesz semmit. Ennek szerinem az az oka hogy az apja mindíg azzal jön hogy nem él már sokáig, és a párom attól fél hogy ha most elküldi és lesz az apjával valami akkor magát fogja vádolni. De így tényleg nem lehet élni...
2014. jún. 5. 15:10
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Hát ha a párod így gondolja, akkor veletek marad, míg meg nem hal. Ekkora baromságot, már ne haragudj.


És ismét csak magamat tudnám ismételni. Ha nincs semmitek, akkor minek tartjátok el?? Ezt nektek kell kettőtöknek megbeszélni.


Én a helyedben egyébként nem tűrném és elég gyorsan rövidre zárnám a dolgot. Ha a papa marad, akkor éljenek boldogan és én eljönnék. De ez én vagyok.


2-es voltam.

2014. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azt hiszem tényleg ideje lesz bekeményíteni... Köszönöm szépen a válaszokat. A tettek mezejére lépek!!
2014. jún. 5. 15:28
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos hasonló helyzetben vagyok...nekem is lépnem kéne. Én egy majdnem rokont tartok el, igaz, csak 2 hónapja, nővérem nevelt fiát. Miért élnek vissza az ember jóindulatával? Aztán még te érzed magad szarul miatta, hogy te vagy a szemét. Valahogy ki kell tenned az öreget. Nekem meg határidőt kell szabnom a kedves "rokonnak".
2014. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Az biztos hogy lakva ismeri meg az ember a másikat. Sose gondoltam róla hogy ilyen. Pedig tényleg csak segíteni akartunk rajtuk, de soha egy

köszönömöt nem kaptunk. Én ezt se értem, hogy egy szülő hogy telepedhet rá így a fiára mikor tudta nagyon jól, hogy nekünk is meg vannak a saját gondjaink...

2014. jún. 5. 15:52
 8/18 anonim ***** válasza:
16%

Mondjuk a terhesség sem betegség,nyugodtan dolgozhatnál attól ha rosszul álltok.

Ezt még gyerekvállaás előtt kellett volna lerendezni.

2014. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Veszélyeztetett terhes vagyok, mivel volt már 2 missed ab.

De ehhez konkrétan nem sok közöd,nem????

2014. jún. 5. 20:08
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy attól idegesebb lenne a kérdező, ha mondaná neki, mint attól, hogy simán kerülgesse.
2014. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!