Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ki hogy kezelné ha a párja...

Ki hogy kezelné ha a párja családja csúnyán viselkedne és semmibe venné? Olyan mintha azon ügyködnének, hogy szakítsunk.

Figyelt kérdés

2022. nov. 20. 11:17
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

10#amiket a rokonai megengednek maguknak ne foglalkozzak vele, engedjem el, vagy szimplán ezt mondta/tette ..és?

Nem szól egy szót sem amikor ott van és őelőtte történik valami, kétértelmű vagy egyértelmű megjegyzés. Állítólag elbeszélget az illetővel később négyszemközt

2022. nov. 20. 14:19
 12/21 anonim ***** válasza:
88%

Sejtettem, hogy akkor szarik bele es nem ved meg.

Ne aggodjal, az ilyen ember negyszemkozt se beszel veluk, mert konfliktuskerulo.


A kapcsolatot is kitalalom, hogy azert kell veluk tartani, merthat megiscsak a csaladja es ez a szokas?

Mert amugy elarulok egy titkot: NEM kell az ilyen emberekkel meg csak telefonon beszelni se soha, nemhogy talkozni. Ez nem kotelezo.


En is ateltem hasonlot, de en gyorsn szakitottam, nekem ilyen ember nem kell :D

Lehet valtozott volna, biztos van remeny, de en nem akartam eveket pazarolni ra es kozben tonkremenni.

2022. nov. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
12#nagyon jól látod, en sem tervezem ezt folytatni tovább, elegem lett
2022. nov. 20. 14:36
 14/21 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is ilyen a párom családja és a párom. Mindenre az a válasz, hogy ne foglalkozzak vele, úgyse kell találkozni velük. De azért csak-csak kell találkozni, meg a gyerek miatt se lehet őket kiiktatni, meg csak adódik egy-egy közös ügy a családjával. Nem is az zavar, hogy hogy bánnak velem, hanem hogy a párom nem áll ki mellettem SOHA. De nem csak a családjával szemben, hanem sehol máshol se. Simán hagyja, hogy flörtöljön vele a pincérnő, ha rákérdezek, akkor azt mondja, hogy dehát muszáj volt megkérdeznie ezt meg azt. Nagyon sok ilyen pasi van, de akkor is jobb az ilyeneket hagyni, jobb nem lesz, csak rosszabb.
2022. nov. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Fúj, ezek nem alkalmasak kapcsolatra
2022. nov. 20. 18:46
 16/21 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk hasonló volt a helyzet. Leendő anyósom mindenbe is bele szólt, illetve sértegetett. Azon akadtam ki amikor munka nélküli voltam és elkezdte nekem ecsetelni hogy ki fizeti a tbm, mikor megyek már dolgozni. Itt rá szóltam hogy mi a fasz közöd van hozzá. Lett egy vita, itt engem párom nem védett meg.

Dühbe gurultam, 1 hétig nem beszéltem a párommal, telefont se vettem fel neki, semmi. A végén már anyukám felhivta párom hogy tudjon velem beszélni. Én meg mondtam neki hogy szakítani akarok vele. Erre megkerdezte hogy miért. Na itt elmagyaraztam neki szépen hogy a gond a kedves anyukaval és hozzá tettem ha velem akar maradni akkor védjen meg, álljon a sarkára anyucival szemben. Ez 2 éve volt, azóta megved.

2022. nov. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
86%

Szakítottam, mert az exem sem igazán állt mellém.


Kiálltam magamért, nem az, csak akkor is én voltam a hlye liba. Erre pedig nem volt szükségem.

2022. nov. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Van egy emberi pszichologia, ez a "megszerezni és elengedni". Ez az amit annyi ember nem ért. Az anya szemében a fia a tulajdona, és pont. Te meg a rabló vagy és elveszed tőle amiért 20 éven át dolgozott. Ráadásul kívülállónak is minősülsz, nem ismer és nem bizik meg benned.


Marad 2 út:

- vagy te is közömbös leszel vele, hátha az idő megoldja, ez az egyszerű út

- és a nehéz út megprobálod magad oda tenni, amihez persze egy jó adag alázat is kell hiszen át kell menned néhány ki nem mondott teszten, segítesz neki az ablak pucolásban, bevásárlásban, karácsonyi fözöcskében, nagytakaritásban sőt nem várod meg hogy ő kérjen mert ő sose fog, hanem te ajánlod fel neki a segítségedet, mondjuk úgy lekenyerezed, de csak így válhatsz igazi családtaggá


A választás a tiéd.

2022. nov. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Én igyekszem jó emberek társaságában lenni,akik nem bántanak.ezert a 2ut nem menne.en kedves és segítőkész voltam vele,a volt barátnő tukmalasaval és beszolasokkal halalta meg
2022. nov. 26. 11:14
 20/21 kriszpo ***** válasza:
100%
Pároddal megbeszéled a problémát, a családjával pedig megszakítod a kapcsolatot.
2022. nov. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!