Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Mielőtt megszületett volna a kislányom, az előtt anyósom folyamatosan hajtogatta nekem hogy, a gyermek csak is kizárólag fiú lehet. Mikor bejelentettük a baba nemét és hogy mi lesz a neve, nem örült neki. Mikor megszületett nem igazán akarta látni, nem jött hozzánk, inkább már mi vittük hozzá. De nem foglalkozott a lányommal és mondta hogy reméli hogy a második fiú lesz. Itt férjemmel fogtuk magunkat és haza jöttünk. Nagyjából olyan 4 hónap elteltével mentünk hozzájuk ismét, mert születésnapot tartottak, jöttek sógornőmék is. Sógornőmnek két iker fia van. Anyósom őket szeretgeti, ölbe veszi, etetti stb. Az én lányomra örülök ha ránéz. Nagyon kezd már bosszantani, konkrétan olyan érzésem van mintha nem szeretné csak azért mert lány. Én szeretnék jó viszonyt ápolni, meny anyós közt, illetve nagymama és unoka közt. De így egyszerűen nem lehet sajnos.

Ti mit tennétek a helyemben?


2022. nov. 26. 20:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Hát akármennyire is jó viszonyt akarsz vele, én ilyen nőhöz biztos nem venném. Utálom az ilyen spinéket.
2022. nov. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%

Mintha csak az én helyzetemet írtad volna le.

8 éve azt mondta:

Legközelebb csak akkor keressetek meg, ha fiú születik.

Idén karácsonykor 9 éve, hogy nem keressük egymást, és ők sem a férjemmel, rendesen le is szidta mindenki előtt karácsonykor, hogy csalódott a fiaban, mert nem kisfiút adunk neki 😄

2022. nov. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen embereket jobb messziről elkerülni. Az én anyósom még "csak" azzal baszogat minket, hogy mikor lesz mar unoka...neki 4 fia van, levettük, hogy lánynak örülne...
2022. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

2es

Jézusom 🤣

Nekem azt mondta annó hogy, ő biztosan tudja hogy az ő fiának olyan génjei vannak ami fiút fog eredményezni. De első gyermekem és lány lett. Bár én kislányt szerettem volna, férjemnek mindegy volt, csak egészséges gyermek legyen.

2022. nov. 26. 21:20
 5/28 anonim ***** válasza:
91%
Hű, kérdező, akkor még azt is feltetelezi a "drága", hogy nem a férjed az apja?
2022. nov. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom, azt még nem mondta, bár nem tartom kizártnak.
2022. nov. 26. 21:30
 7/28 anonim ***** válasza:
77%
Ha ennyire nem bírja a lányodat akkor mért viszed hozzá?????????ennyire be akarsz vágodni nála hogy a saját gyereked sem érdekel csak hogy puncsolhass az anyósodnak???????
2022. nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
98%
Ennél csak akkor lesz rosszabb a helyzet ha születik fiatok is. Őt nyalni-falni fogja, miközben a lányodra rá sem néz. Én a helyedben nem mennék oda és a gyereket sem engedném odavinni. Változni sajnos nem fog akkor sem, ha a fejed tetejére állsz.
2022. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%
Alapvető biológiai ismeretei hiányoznak a k. Mamának. Ezért.
2022. nov. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
40%
Hadjátok a fenébe,én most kaptam tőle egy elég csúnya üzenetet hogy mért ne vihetné,na akkor mért tesz fel itt kérdést ha nem tetszik neki a vàlaszok gondolom azt várta volna el hogy mindenki az anyóst sajnálja nem a kislányt,érdekes ember a kérdező
2022. nov. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!