Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyi ideje voltatok együtt...

Mennyi ideje voltatok együtt párotokkal, mire a szüleiteket bemutattátok egymásnak? Csak összehívtátok őket vagy volt valami alkalom? Mennyire éltek távol egymástól és hol volt a találkozás helyszíne? (Félúton valahol vagy az egyik családnál?)

Figyelt kérdés

Na és persze..

Hogy ment a megismerkedés?

Mit szóltak egymáshoz a szülők?

Ti hány évesek voltatok?


- 3 éve vagyunk együtt párommal, még nem ismerik egymást a szüleink, de már úgy érzem ideje lenne, mert tényleg komoly a kapcsolatunk.

- Elég távol él egymástól a két család (illetve a szülők), de autóval talán nem olyan vészes, mintha tömegközlekedne az ember.

- Én 20 éves nő vagyok, párom 22 éves férfi.


Köszönöm, ha segítetek pár személyes kis történettel, esetleg tanáccsal! 😊



2022. nov. 28. 01:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
79%

Sosem talalkoztak.

6 éve vagyunk együtt, házasok vagyunk, 2 gyerekünk van.

Anyáékkal tartjuk a kapcsolatot, anyóssal nem.

2022. nov. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

7 éve vagyunk együtt, nem merült fel eddig hogy a szüleinket be kéne mutatni egymásnak.

Minek?

Mármint tényleg kíváncsi vagyok, nem igazán látom mi ennek az értelme. Ők nincsenek (pár)kapcsolatban attól még hogy mi igen.


(28 és 29 évesek vagyunk, a szülők kb 1 óra autóútra élnek egymástól)

2022. nov. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
4 éve voltunk együtt akkor, én 26, a férjem 32 éves volt akkor. A férjem és családja külföldiek, én is itt élek, az én családom egyik születésnapomra jött ki és akkor ismerkedtek meg. Hát, közös nyelvet nem beszélnek, szóval konfliktus sincs.
2022. dec. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell még bemutatnotok, meg minek, majd az esküvőn ráér (ha lesz),de persze ha így, látjátok jónak mutassátok be.
2022. dec. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

22 és 26 évesek voltunk, 4 év után, az eljegyzésünkkor találkoztak az én szüleimnél egy hétvégére. Több, mint 300 km a távolság, természetes volt, hogy ott alszanak és kicsit városnézünk is együtt.

Az kiderült, hogy két külön világ a két szülőpár, de mindenki tudott disztingválni. Ezen kívül az esküvőn és néhány jeles családi eseményen találkoztak. Már idősek, nem utaznak, de telefonon szoktak beszélni, facen írnak egymásnak névnapra stb.

2022. dec. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Nàlunk ez màr elèg rég volt, 11 éve.

1,5 éve voltunk együtt, a 2 család akkor, az esküvőnkön találkozott. Nem volt semmi extra , megvolt a szertartás, aztán az esküvő utáni ebéd közben beszélgettünk, velük együtt. Sajnos apósomat nem ismerhettem meg, mert már nagyon rég meghalt, a férjem 3 éves korában.

Egyébként ezen kívül nem talàlkoztak, korábban nem lett volna semmi értelme, minek? És alkalom sem lett volna rá, hisz már felnőttként jöttünk össze, szóval pl egy szalagavatón esélytelen lett volna a megismerkedés az inkább tinikapcsolatokban jellemző.

2022. dec. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!