Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyi ideje voltatok együtt...

Mennyi ideje voltatok együtt párotokkal, mire a szüleiteket bemutattátok egymásnak? Csak összehívtátok őket vagy volt valami alkalom? Mennyire éltek távol egymástól és hol volt a találkozás helyszíne? (Félúton valahol vagy az egyik családnál?)

Figyelt kérdés

Na és persze..

Hogy ment a megismerkedés?

Mit szóltak egymáshoz a szülők?

Ti hány évesek voltatok?


- 3 éve vagyunk együtt párommal, még nem ismerik egymást a szüleink, de már úgy érzem ideje lenne, mert tényleg komoly a kapcsolatunk.

- Elég távol él egymástól a két család (illetve a szülők), de autóval talán nem olyan vészes, mintha tömegközlekedne az ember.

- Én 20 éves nő vagyok, párom 22 éves férfi.


Köszönöm, ha segítetek pár személyes kis történettel, esetleg tanáccsal! 😊



2022. nov. 28. 01:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
87%

Párommal 3 hónapja voltunk együtt és pont a szalagavatónkon találkoztak először. Volt hogy közös kirándulásra mentünk a szülőkkel, vagy vacsora stb.

Azóta a szüleim elváltak, párom anyja meg fagatt róluk, mert nem képes elfogadni.

2022. nov. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
72%

Mostohaanyám sohasem találkozott velük, nem is baj, ő a párommal is csak 6 év után - így is sikerült bemutatkoznia, szóval... Szánalom az a nő, komolyan.


Apa kb. 4 év után.

2022. nov. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
87%
Alapból ismerték már.
2022. nov. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát, anyu találkozott apóssal, anyóssal is viszonylag korán, mikor a férjem még nem is ismertem :D

Az ofőm és a fizikatanárom ugyanis a szülei, anyám meg kva lelkesen ját hozzám fogadóórára, mert csak jót hallott, kellett neki a tesóim szidása után valami komepnzáció. :D

2022. nov. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
61%
Anyósomat en sem ismerem, nemhogy anyámék, mivel nem tudja elfogadni, hogy a fiának más nő is van az eleteben rajta kívül. 10 évevagyunk együtt, 5 eve házasok, 2 gyerekünk van. A gyerekeket sem ismeri. A ferjem apjaval a szüleim az eskúvőn találkoztak, csak egy 10 fős esküvő volt ebéddel, elbeszélgettek, de ennyi, mas városban élnek, 80+os már apósom, nem talalkoznak többet valószínűleg.
2022. nov. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
75%

Konkrétan bemutatva sosem lettek, apámmal nem is találkoztak még, anyámmal is csak véletlenül futottak össze párszor amikor jöttek a gyerekek szülinapjára

(10 éve vagyunk együtt)

2022. nov. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
89%
Másfél év után az esküvőnkön találkoztak először. Szerettük volna előbb, de apósom sajnos elhunyt időközben.
2022. nov. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
1-év után, mikor összeszerveztük a talalkozót. Anyósomhoz vittük le anyukám és apukám, kocsival, vidékre. Azóta is nagyon jóban vannak, ennek már 7-éve. Olyan havonta egyszer anyukám elviszem anyósomhoz, mert anyukám imád kertet rendezni, illetve nagyon jó baratnők lettek anyósommal is. Anyósomhoz kb két hetente megyünk. :)
2022. nov. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
89%

Ja , utolsó vagyok, és nem írtam a korokat.

Én 23-éves voltam, párom 26, akkora már féléve együtt éltünk itt Pesten, és a bemutatás után rá egy évre házasodtunk össze.

2022. nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
74%

"Anyósomat en sem ismerem, nemhogy anyámék, mivel nem tudja elfogadni, hogy a fiának más nő is van az eleteben rajta kívül. 10 évevagyunk együtt, 5 eve házasok, 2 gyerekünk van. A gyerekeket sem ismeri."

A gyerekek mennyit tudnak róla? Mit meséltek nekik róla? Főleg a férjed, hogy miért nem találkozik sose az anyjával?

2022. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!