Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak, ha anyósom...

Mit csináljak, ha anyósom jobban szereti a férjem szeretőjét és annak a gyerekét is?

Figyelt kérdés
Nem rég ki derült, hogy a férjemnek szeretője van. Egy olyan nő, akivel régen eggyütt jártak, és gyereke is van a nőnek. Az anyósom a fejébe vette, hogy az a nő sokkal jobban illett a férjemhez és most is inkább azzal kéne lennie, sőtt azt mondta h szerinte a gyeerk is a férjemtől van bár a nő azt mondja hogy nem. Mit csináljak ha anyósom azt akarja elváljunk? Az én gyerekemet nem is szereti és szerinte nem is a férjemtől van mert nem hasonlít rá pedig szerintem hasonlit.
2022. nov. 28. 08:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy valóban erősen kamuszagú, viszont amíg családgondozóként dolgoztam, láttam ehhez hasonló furcsaságokat, szóval...
2022. nov. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%
Napi kamu pipa
2022. nov. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene neked bármit is tenni, azonfelül, hogy elküldöd a halálba anyósod, majd megszüntetsz vele minden kapcsolatot? 🤔
2022. nov. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy az anyós mit akar, az a kérdés, hogy a férjed mit akar. Jelek szerint nem Téged.
2022. dec. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet igaz, amennyi degenerált futkos az utcákon. :D
2022. dec. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!