Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósotok érdeklődött felőlete...

Anyósotok érdeklődött felőletek mikor terhesek voltatok?

Figyelt kérdés

Az én anyósomat nem igazán érdekli. Sógornőm is terhes (férjem testvérének a felesége). Ő róla érdeklődik, meg rohan segíteni bármi van persze.

Jó rendben, velem annyira nincs jóban vagyis volt pár vitánk, amikor igazából szinte csak magamat védtem, de soha egy jelzőt nem mondtam volna rá vele ellentétben.

Igazából férjemnek mindig ír, de a “hogy vagytok?”ban minden kimerül.

Van egy 4 éves kislányunk is és azt vettem észre, hogy ő se túlzottan érdekli, bezzeg sógorom lánya a favorit, szinte csak vele foglalkozik ha családi esemény van…



2023. jan. 10. 13:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szokott érdeklődni. Bár anyósom akkor is érdeklődött, mikor egy picit meg voltam fázva, szóval szerencsém van vele.
2023. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagytok jóban, akkor talán jobb is így, nem?

Jobb lenne, ha sokat kéne vele lenni és mindenről tudni akarna?

2023. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A beszélőviszony megvan, de akkor is az unokájáról lenne szó,de ezekszerint többet számít, hogy nem kedvel.
2023. jan. 10. 13:31
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én jóban vagyok vele. Sőt egy darabig náluk is laktunk, amíg terhes voltam, és felújították a lakásunkat, egy szalmaszálat nem kellett keresztbe tennem, nagyon kedves volt. Azóta is rendszeresen vigyáz az unokájára, ott is szokott aludni a lányom. Kettesben is volt, hogy csináltunk programot, mármint az anyósommal. Nagy szerencsém van vele (meg az apósommal is).
2023. jan. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is így volt/van. 30 éve. A favorit unokának született egy öccse, őutána sem érdeklődnek és a mi gyerekeink után sem. Az egyik gyermekünknek ismételnie kellett az egyik középiskolai osztályt, és fel sem tűnt nekik. Próbáltam elérni, hogy ne érdekeljen, és majdnem teljesen sikerült. Azért csak majdnem, mert feltűnt a kérdésed...

A favorit unokának is feltűnt ez és kellemetlenül érinti felnőtt korára.

2023. jan. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Minden nagyszülőnek van kedvence. Én még nem találkoztam olyannal, ahol nem volt.
2023. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hat de ez meg milyen kerdes? Nyilvan nem erdeklodik, mert nem birjatok egymast. Vagy o nem bir titeket.

Szoval ebben nincs semmi meglepo sajnos.


Ha alapbol nem jo a kapcsolat, akkor ez nem fog megvaltozni egy terhesseg miatt se, sot. Sajnalatos egyebkent, foleg ez a kedvenc unoka valasztas, mert azt gondolom, hogy felnott emberek vagyunk, ha van is kedvencunk, ezt nagyon nem kene kimutatni.

Dehat ez van.

A kapcsolatot viszont nagyon feluletesen tartanam, ha egyaltalan tartanam, a gyerekek miatt. Nem hulye a 4 eves se es majd a szuletendo gyermeked se lesz az, eleg levagos, ha ok nincsenek annyira szivesen latva. Az o bekejuk erdekeben annyira nem eroltetnem a kapcsolattartast.

2023. jan. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt se tudja, hogy terhes vagyok. 🫢 Sajnos az első pillanattól kezdve utált, még nem is találkoztunk, már akkor. Nem ismert előtte, nem tudott rólam semmit, mert nem egy városban éltünk előtte. Több okból kifolyólag, végül megszakítottuk vele a kapcsolatot. Egyébként előtte sem érdeklődött felőlem soha, levegőnek nézett, amikor a férjemmel beszélt.
2023. jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk szintén a páromtól érdeklődik, mi külön nem beszélünk, ha nem találkozunk. Szerintem evvel nincs baj. Nálunk mindenki a saját anyjával kommunikál, tájékoztat stb.

A kivételezés nyilván problémás, de nem feltétlen függ össze az érdeklődéssel.

2023. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Többet is mint ami még kellemes lett volna.
2023. jan. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!